У Козятині молодик зробив міні-теплицю, де вирощував марихуану та коноплі

У Козятині молодик зробив міні-теплицю, де вирощував марихуану та коноплі

11:26 21.05.2022

20 травня у Козятині під час огляду помешкання 27–річного молодика поліцейські групи реагування патрульної знайшли понад півсотні рослин конопель та марихуану. Господар будинку перебував у стані наркотичного сп’яніння.

До поліції надійшла оперативна інформація про те, що хлопець вирощує у своєму помешканні наркотичні рослини. Під час перевірки цю інформацію підтвердили.

В одній з кімнат приватного будинку для вирощування конопель хлопець створив усі необхідні умови – вентиляцію та полив. Під час огляду приміщення поліцейські вилучили у підозрюваного 60 кущів нарковмісних рослин. Також у скляних ємностях чоловік зберігав близько 100 грамів готової для вживання марихуани, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Козятині молодик зробив міні-теплицю, де вирощував марихуану та коноплі

Досудове розслідування розпочато за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та ч. 2 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

За вчинення таких злочинів зловмиснику загрожує до семи років ув’язнення. Слідство вирішує питання про повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, 16 травня у Вінниці працівники поліції на вул. Київській зупинили 27–річного хлопця. Під час поверхневого огляду у молодика знайшли посилку з наркотиками.

Читайте також

Інсценував нещасний випадок на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Інсценував нещасний випадок: на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Детальніше
Ховався у Вінницькій області громадянина рф примусово видворять з України
Ховався у Вінницькій області: громадянина рф примусово видворять з України
Детальніше
Трагедія на Привокзальній у Вінниці чоловік зарізав жінку після конфлікту, а потім вбив себе
Трагедія на Привокзальній: у Вінниці чоловік зарізав жінку після конфлікту, а потім вбив себе
Детальніше
Браконьєрство під час нересту на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Браконьєрство під час нересту: на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Детальніше
У Вінниці зупинили водія BMW з ознаками сп’яніння та ймовірними наркотиками
У Вінниці зупинили водія BMW з ознаками сп’яніння та ймовірними наркотиками
Детальніше
На об’їзній дорозі Вінниці зіткнулися Hyundai та BMW двоє людей у лікарні
На об’їзній дорозі Вінниці зіткнулися Hyundai та BMW: двоє людей у лікарні
Детальніше