У Хмільницькому районі водій вантажівки збив пішохода

У Хмільницькому районі водій вантажівки збив пішохода

11:46 13.09.2023

Автопригода сталась 12 вересня у Хмільницькому районі. Внаслідок ДТП 29-річний пішохід отримав тілесні ушкодження та госпіталізований до лікарні. Поліцейські встановлюють причини та обставини аварії.

За попередньою інформацією слідства, 58-річний водій вантажного автомобіля MAN скоїв наїзд на пішохода, який рухався у попутному напрямку по проїжджій частині у селі Медведівка Хмільницького району. У результаті аварії місцевий мешканець з отриманими травмами доставлений до медичного закладу.  

Водій транспортного засобу, житель Калинівки освідуваний, він тверезий. Автомобіль помістили на арештмайданчик, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Хмільницькому районі водій вантажівки збив пішохода

Триває розслідування

За фактом автопригоди відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

За таке правопорушення передбачено покарання - до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Нагадаємо, у Хмільницькому районі водій ВАЗу збив 11-річного велосипедиста. Слідчі встановлюють причини та обставини автопригоди. Дорожньо-транспортна пригода у селі Глинськ Хмільницького району сталась близько 19.40.

Читайте також

Погрожував дружині гранатою вінницькі правоохоронці затримали 39-річного хулігана
Погрожував дружині гранатою: вінницькі правоохоронці затримали 39-річного хулігана
Детальніше
На вул.Київській затримали водія під дією наркотиків з білим порошком у кишені
На вул.Київській затримали водія під дією наркотиків з білим порошком у кишені
Детальніше
Завдав вінничанці чисельних ран і залишив помирати подробиці судового засідання
Завдав вінничанці чисельних ран і залишив помирати: подробиці судового засідання
Детальніше
Били та знімали на камеру деталі гучного скандалу з побиттям дівчини у Крижополі
Били та знімали на камеру: деталі гучного скандалу з побиттям дівчини у Крижополі
Детальніше
На Хмільниччині пролунають вибухи жителів області попереджають про планові роботи
На Хмільниччині пролунають вибухи: жителів області попереджають про планові роботи
Детальніше
На залізничному вокзалі Вінниці патрульні затримали нетверезого гармидерника
На залізничному вокзалі Вінниці патрульні затримали нетверезого гармидерника
Детальніше