У Хмільницькому районі у ДТП загинув водій автомобіля Renault

У Хмільницькому районі у ДТП загинув водій автомобіля Renault

19:35 10.12.2024

У Хмільницькому районі у ДТП загинув водій автомобіля Renault. За фактом автопригоди триває досудове розслідування.  

Про це 10 грудня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

ДТП сталась близько 11:15 неподалік села Зозулинці Хмільницького району. Автомобіль Renault під керуванням 63-річного чоловіка зіткнувся з легковиком Skoda під керуванням 42-річного керманича, - йдеться у повідомленні.

Старший з водіїв госпіталізований до лікарні, де під час надання медичної допомоги помер.

Відкрили провадження

За фактом дорожньо-транспортної пригоди слідчі слідчого управління розпочаті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили смерть потерпілого). 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Нагадаємо, на під'їзді до Немирова водій Volkswagen збив 73-річного велосипедиста. За фактом автопригоди триває досудове розслідування.  

Читайте також

На Жмеринщині зіткнулися два Ford — постраждала пасажирка
На Жмеринщині зіткнулися два легкових авто — постраждала пасажирка
Детальніше
ДТП у Барі четверо госпіталізованих, серед них неповнолітні пасажирки
ДТП у Барі: четверо госпіталізованих, серед них неповнолітні пасажирки
Детальніше
На Вінниччині судитимуть підприємицю за розкрадання 560 тис. грн на дорожньому ремонті
На Вінниччині судитимуть підприємицю за розкрадання 560 тис. грн на дорожньому ремонті
Детальніше
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до 8 років ув'язнення
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до восьми років ув'язнення
Детальніше
10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі: у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
Детальніше