У Хмільницькому районі чоловік ледь не зарубав сокирою мати

У Хмільницькому районі чоловік ледь не зарубав сокирою матір

12:18 28.12.2021

27 грудня оперативники Хмільницького районного відділу поліції затримали нетверезого 41-річного жителя Війтівецької територіальної громади, який під час суперечки з матір'ю кілька разів вдарив її по голові сокирою. Потерпілу з численними травмами госпіталізували до лікарні, а чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання.

До поліції надійшло повідомлення від сусідів потерпілої, які виявили постраждалу літню жінку за місцем її проживання. Працівники поліції на місці злочину затримали підозрюваного.

Поліцейські з’ясували, що напередодні підозрюваний святкував свій день народження. Вранці між родичами виник словесний конфлікт, в ході якого зловмисник сокирою кілька разів вдарив по голові 63-річну матір. Жінку госпіталізували до Хмільницької районної лікарні, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Хмільницькому районі чоловік ледь не зарубав сокирою мати

Підозрюваного затримали в процесуальному порядку. Вирішують питання про оголошення йому про підозру та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Поліція розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). За такий злочин чоловікові загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, 25 грудня у Козятині Поліція затримала співмешканку померлого, яку підозрюють у вбивстві. За попередньою інформацією, жінка зарубала свого громадянського чоловіка.

Читайте також

У Вінниці пасажири побили водійку трамвая через роботу автоматичних дверей
У Вінниці пасажири побили водійку трамвая через роботу автоматичних дверей
Детальніше
У суді вимагатимуть довічного ув’язнення дезертиру за вбивство школярки на Вінниччині
У суді вимагатимуть довічного ув’язнення дезертиру за вбивство школярки на Вінниччині
Детальніше
Замість відбудови — розкрадання на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Замість відбудови — розкрадання: на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Детальніше
Сотні порушень та конфісковані човни поліція масово ловить браконьєрів на Вінниччині
Сотні порушень та конфісковані човни: поліція масово ловить браконьєрів на Вінниччині
Детальніше
20 тисяч за підпис у Вінниці викрили корупціонерів із Держпродспоживслужби
20 тисяч за підпис: у Вінниці викрили корупціонерів із Держпродспоживслужби
Детальніше
Самогубство чи кримінал Під Вінницею знайшли понівечене вогнем тіло 26-річного вінничанина
Самогубство чи кримінал? Під Вінницею знайшли обгоріле тіло 26-річного вінничанина
Детальніше