У Хмільницькому районі 14-річний хлопець вкрав у односелиці гроші
Викрав з автомобіля односельчанки гроші: в Хмільницькому районі 14-річного хлопця підозрюють у вчиненні злочину.
Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
З легковика, який потерпіла запаркувала на вулиці біля свого будинку, підліток викрав гаманець в якому було 100 євро, 450 доларів, 1030 злотих. Також з салону автомобіля хлопець забрав півтори тисячі гривень та золоту каблучка. Щоб «замести сліди злочину» школяр закопав гаманець у лісі, - йдеться у повідомленні.
Досудове розслідування встановило, що злочин хлопець вчинив дорогою до школи. Автомобіль односельчанки стояв на узбіччі дороги незачиненим.
![У Хмільницькому районі 14-річний хлопець вкрав у односелиці гроші](/sites/default/files/styles/compressor/1598x1200/inline-images/u-khmilnytskomu-rayoni-14-richnyy-khlopets-vkrav-u-odnoselytsi-hroshi-2.jpg?itok=9gF49I3c)
Частину викрадених грошей він стиг витратити. Іноземну валюту він планував в майбутньому обміняти на гривні.
14-річний житель Калинівської міської громади, який причетний до злочину, раніше потрапляв в поле зору поліції за інші правопорушення.
![У Хмільницькому районі 14-річний хлопець вкрав у односелиці гроші](/sites/default/files/styles/compressor/1254x836/inline-images/u-khmilnytskomu-rayoni-14-richnyy-khlopets-vkrav-u-odnoselytsi-hroshi.jpeg?itok=5Itx-DC2)
За цим фактом Відділенням поліції №1 Хмільницького районного відділу поліції розслідується провадження за ч.4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Такий злочин карається позбавленням волі на термін до 8 років.
Процесуальне керівництво досудового розслідування здійснює Хмільницька окружна прокуратура.
Нагадаємо, оперативники встановили правопорушника, причетного до десяти крадіжок з магазину. Поліцейські ідентифікували чоловіка завдяки записам з камер відеонагляду та встановили місце його перебування. Тепер йому загрожує до 8 років позбавлення волі.