У Хмільнику посеред ночі згоріла волонтерська автівка

У Хмільнику посеред ночі згоріла волонтерська автівка

15:55 08.01.2025

У Хмільнику посеред ночі вщент згоріла волонтерська автівка. Про випадок поінформував ветеран Роман Кашпур. Попри те, що слідство ще триває, він підозрює навмисний підпал буса.

Натомість у відділі комунікації поліції Вінницької області таку версію поки не підтверджують.

Подія сталась 7 січня вночі в районному центрі. Вогонь пошкодив автомобіль Mercedes-Benz Vito, що був запаркований біля приватного домоволодіння. Пожежу локалізували рятувальники. Слідчо-оперативна група Хмільницького районного відділу поліції оглянула місце події та задокументувала наслідки, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

За цим фактом розслідується провадження за ч. 1 ст. 114-1 (Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань) Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачено покарання — позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

В рамках досудового розслідування поліція буде встановлювати усі обставини та причини події.

У Хмільнику посеред ночі згоріла волонтерська автівка

З'ясування усіх обставин прагне й вінницький ветеран.

Близько тижня тому по Хмільнику багатьом мешканцям у Телеграм приходило повідомлення російською мовою із закликом палити автівка та пропонував за це винагороду в 1700 доларів, - говорить роман Кашпур.

Тому йому особисто версія про те, що авто, яке довгий час навіть не експлуатувалось, згоріло серед ночі від короткого замикання електропроводки, видається не надто переконливою.

Може бути всяке, але слабо віриться! - додає ветеран.

Нагадаємо, у Козятині згорів котел, а в Хмільнику - автомобіль. Загалом три пожежі минулої доби на території Вінницької області ліквідували рятувальники.

Читайте також

Секунди вирішували все у Вінниці поліцейські встигли вивести людей з вогню
Секунди вирішували все: у Вінниці поліцейські встигли вивести людей з вогню
Детальніше
Сексуальне насильство над дітьми у вінницькому реабілітаційному центрі справу розгляне суд
Сексуальне насильство над дітьми у вінницькому реабілітаційному центрі: справу розгляне суд
Детальніше
Під Вінницею у ДТП постраждали чотири людини рух оргнізували в об'їзд
Під Вінницею у ДТП постраждали чотири людини: рух організували в об'їзд
Детальніше
Дев'ятирічна героїня дівчинка з Вінниччини врятувала братів із вогню
Дев'ятирічна героїня: дівчинка з Вінниччини врятувала братів із вогню
Детальніше
У Могилів-Подільському районі поліція розслідує побиття підлітка
У Могилів-Подільському районі поліція розслідує побиття підлітка
Детальніше
Зливала ворогу координати блокпостів у Вінниці затримали адміністраторку Вайбер-групи
Зливала ворогу координати блокпостів: у Вінниці затримали адміністраторку Вайбер-групи
Детальніше