У Хмільнику померло немовля, яке мати вирішила народжувати вдома

У Хмільнику померло немовля, яке мати вирішила народжувати вдома

11:44 05.07.2022

Хмільницький міськрайонний суд визнав обгрунтованими доводи прокурора Хмільницької окружної прокуратури та визнав винуватою 33-річну жінку у смерті її новонародженої дитини.

30 березня 2018 року жінка, знаходячись у Хмільнику, вирішила народжувати вдома. За допомогою кваліфікованих фахівців породілля вирішила не звертатися. В результаті дитина через ненадання необхідної медичної допомоги померла.

Суд визнав жінку винуватою у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення та засудив до покарання у виді  трьох років позбавлення волі, — повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Нагадаємо, 25 грудня до поліції надійшло повідомлення про вбивство від жительки Козятина. Під час раптово виниклої сварки співмешканка нанесла чоловікові понад 15 ударів сокирою та декілька ножових поранень в голову й обличчя.

Читайте також

У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі обставини з'ясовує поліція
У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі: обставини з'ясовує поліція
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Пам'ять без кордонів у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Пам'ять без кордонів: у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання газу перепрограмували лічильник і вкрали 225 тисяч кубометрів
На Вінниччині викрили схему розкрадання газу: перепрограмували лічильник і вкрали 225 тисяч кубометрів
Детальніше