У Хмільнику померло немовля, яке мати вирішила народжувати вдома

У Хмільнику померло немовля, яке мати вирішила народжувати вдома

11:44 05.07.2022

Хмільницький міськрайонний суд визнав обгрунтованими доводи прокурора Хмільницької окружної прокуратури та визнав винуватою 33-річну жінку у смерті її новонародженої дитини.

30 березня 2018 року жінка, знаходячись у Хмільнику, вирішила народжувати вдома. За допомогою кваліфікованих фахівців породілля вирішила не звертатися. В результаті дитина через ненадання необхідної медичної допомоги померла.

Суд визнав жінку винуватою у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення та засудив до покарання у виді  трьох років позбавлення волі, — повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Нагадаємо, 25 грудня до поліції надійшло повідомлення про вбивство від жительки Козятина. Під час раптово виниклої сварки співмешканка нанесла чоловікові понад 15 ударів сокирою та декілька ножових поранень в голову й обличчя.

Читайте також

П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Водій механізованого підрозділу з Тульчинщини загинув на Донеччині
Водій механізованого підрозділу з Тульчинщини загинув на Донеччині
Детальніше
Загинув юний футболіст із Вінниці спільнота збирає кошти для родини
Загинув юний футболіст із Вінниці: спільнота збирає кошти для родини
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Пішла з життя провідний фахівець Вінницького міського центру соціальних служб
Пішла з життя провідний фахівець Вінницького міського центру соціальних служб
Детальніше