У Хмільнику померло немовля, яке мати вирішила народжувати вдома

У Хмільнику померло немовля, яке мати вирішила народжувати вдома

11:44 05.07.2022

Хмільницький міськрайонний суд визнав обгрунтованими доводи прокурора Хмільницької окружної прокуратури та визнав винуватою 33-річну жінку у смерті її новонародженої дитини.

30 березня 2018 року жінка, знаходячись у Хмільнику, вирішила народжувати вдома. За допомогою кваліфікованих фахівців породілля вирішила не звертатися. В результаті дитина через ненадання необхідної медичної допомоги померла.

Суд визнав жінку винуватою у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення та засудив до покарання у виді  трьох років позбавлення волі, — повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Нагадаємо, 25 грудня до поліції надійшло повідомлення про вбивство від жительки Козятина. Під час раптово виниклої сварки співмешканка нанесла чоловікові понад 15 ударів сокирою та декілька ножових поранень в голову й обличчя.

Читайте також

Пішла з життя провідний фахівець Вінницького міського центру соціальних служб
Пішла з життя провідний фахівець Вінницького міського центру соціальних служб
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
Смертельна ДТП під Вінницею авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Смертельна ДТП під Вінницею: авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше