У Хмільнику померло немовля, яке мати вирішила народжувати вдома

У Хмільнику померло немовля, яке мати вирішила народжувати вдома

11:44 05.07.2022

Хмільницький міськрайонний суд визнав обгрунтованими доводи прокурора Хмільницької окружної прокуратури та визнав винуватою 33-річну жінку у смерті її новонародженої дитини.

30 березня 2018 року жінка, знаходячись у Хмільнику, вирішила народжувати вдома. За допомогою кваліфікованих фахівців породілля вирішила не звертатися. В результаті дитина через ненадання необхідної медичної допомоги померла.

Суд визнав жінку винуватою у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення та засудив до покарання у виді  трьох років позбавлення волі, — повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Нагадаємо, 25 грудня до поліції надійшло повідомлення про вбивство від жительки Козятина. Під час раптово виниклої сварки співмешканка нанесла чоловікові понад 15 ударів сокирою та декілька ножових поранень в голову й обличчя.

Читайте також

Брали дозвіл на дослідження, а продавали пісок роками на Вінниччині викрили незаконний кар'єр
Брали дозвіл на дослідження, а продавали пісок роками: на Вінниччині викрили незаконний кар'єр
Детальніше
Пірнув і не виплив у річці на Вінниччині втопився 31-річний чоловік
Пірнув і не виплив: у річці на Вінниччині втопився 31-річний чоловік
Детальніше
Коротке замикання у вінницькій квартирі спричинило пожежу, в якій загинула молода жінка
Коротке замикання у вінницькій квартирі спричинило пожежу, в якій загинула молода жінка
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше