У Калинівці жінка вкрала з банківської картки пенсіонерки 6 тис. грн

У Калинівці жінка вкрала з банківської картки пенсіонерки 6 тис. грн

12:03 15.09.2022

Поліцейські Калинівки встановили 33-річну жительку міста, яка розраховувалась у магазинах чужою банківською карткою та витратила майже 6000 гривень. 14 вересня поліцейські ідентифікували жінку завдяки записам з камер відеонагляду та встановили місце її перебування. Жінці загрожує до восьми років позбавлення волі.

За словами начальника Відділення поліції №1 Хмільницького районного відділу поліції Володимира Олексюка, повідомлення про злочин правоохоронці отримали 14 вересня від 76-річної жительки Калинівки. Відсутність майже 6000 гривень та банківської картки потерпіла виявила після перевірки додатка банк онлайн.

Майже 6000 гривень витрачені у місцевих магазинах 12 та 13 вересня, хоча потерпіла ніяких покупок не здійснювала. Працівники кримінальної поліції оперативним шляхом встановили зловмисницю, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

До злочину виявилась причетною 33-річна місцева жителька, яка 12 вересня знайшла банківську картку потерпілої та залишила її собі.

Усвідомлюючи, що дана картка належить іншій особі та маючи можливість повернути картку до відділення банку, зловмисниця продовжила свої злочинні дії. Взяла банківську картку та пішла купувати різні речі у місцевих магазинах.

У Калинівці жінка вкрала з банківської картки пенсіонерки 6 тис. грн

Працівники поліції вилучили банківську картку потерпілої за місцем проживання підозрюваної. Слідство вирішує щодо повідомлення зловмисниці про підозру та обрання запобіжного заходу.

Мовою закону

За цим фактом розпочато досудове розслідування за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статі передбачає покарання до 8 років ув’язнення.

Нагадаємо, зловмисника, який із кіоску в торговельному центрі Вінниці викрав 1550 гривень, затримали. Тепер чоловіку загрожує позбавлення волі до восьми років.

Читайте також

У Вінниці засудили фаната «руського міра», який закликав до повалення конституційного ладу
У Вінниці засудили фаната «руського міра», який закликав до повалення конституційного ладу
Детальніше
Авто спалахнуло миттєво страшна аварія забрала життя матері та доньки на Вінниччині
Авто спалахнуло миттєво: у ДТП на Вінниччині загинули мати та її 12-річна донька
Детальніше
Нічна варта у Вінниці патрульні вилучили автомобіль у водія під час комендантської години
Нічна варта у Вінниці: патрульні вилучили автомобіль у водія під час комендантської години
Детальніше
У Вінниці чоловік викликав поліцію, щоб перевірити їхню швидкість реакції
У Вінниці чоловік викликав поліцію, щоб перевірити їхню швидкість реакції
Детальніше
Думала, що це гра на Вінниччині 10-річна дівчинка зафіксувала на телефон, як її ґвалтує пенсіонер
Думала, що це гра: на Вінниччині 10-річна дівчинка зафіксувала на телефон, як її ґвалтує пенсіонер
Детальніше
У Тульчинському районі Ford виїхав на зустрічну смугу госпіталізовано жінку та 9-річну дитину
У Тульчинському районі Ford виїхав на зустрічну смугу: госпіталізовано жінку та 9-річну дитину
Детальніше