У Калинівці переселенець з Миколаєва вкрав з церкви ікону

У Калинівці переселенець з Миколаєва вкрав з церкви ікону

13:51 27.05.2022

Поліцейські затримали 24-річного чоловіка, якого підозрюють у викраденні ікони вартістю дві тисячі гривень з храму у Калинівці. За такий злочин підозрюваному загрожує до восьми років ув’язнення.

Повідомлення про крадіжку надійшло до поліції від настоятеля храму. Чоловік розповів, що близько 14:30 невідома особа зайшла до приміщення церкви та викрала ікону "Святого Миколая Угодника" вартістю дві тисячі гривень.

Працівники поліції встановили особу, причетну до вчинення злочину. Ним виявився 24–річний мешканець Миколаївської області, який нещодавно приїхав до населеного пункту. Його поліцейські розшукати та затримали у Вінниці, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Викрадену ікону вилучили. Наразі чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). За такий злочин правопорушнику загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, 24 травня поліцейські Могилів-Подільського районного відділу поліції затримали чоловіка, який вкрав електроінструменти. Крадене у молодика працівники поліції вилучили. 

Читайте також

Зіткнення легковика з вантажівкою забрало життя двох людей на Вінниччині
Зіткнення легковика з вантажівкою забрало життя двох людей на Вінниччині
Детальніше
Рецидивіст з чотирма судимостями напав на Вінниччині на дитину дівчинку від гвалтівника рятували сусіди
Рецидивіст з чотирма судимостями напав на Вінниччині на дитину: дівчинку від гвалтівника рятували сусіди
Детальніше
Крадіжку з авто у Вінниці швидко розкрили завдяки уважному свідку
Крадіжку з авто у Вінниці швидко розкрили завдяки уважному свідку
Детальніше
Викрав і продав велосипед у Вінниці затримали підозрюваного за лічені години
Викрав і продав велосипед: у Вінниці затримали підозрюваного за лічені години
Детальніше
Поліція попередила вінничан про схему заробітку на оренді банківських карт
Поліція попередила вінничан про схему заробітку на оренді банківських карт
Детальніше
Тримав позицію до останнього подиху у Вінниці вшанували поліцейського-штурмовика Олега Гилюка
Тримав позицію до останнього подиху: у Вінниці вшанували поліцейського-штурмовика Олега Гилюка
Детальніше