У Гайсинському районі засудили діда, який змушував до розпусти 14-річну

У Гайсинському районі засудили діда, який змушував до розпусти 14-річну

14:51 19.10.2021

Гайсинською окружною прокуратурою в суді доведено винуватість 58-річного жителя Гайсинського району у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 146 (незаконне позбавлення волі) та ч.1 ст.156 (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку) КК України.

У судовому засіданні прокурор довів, що в травні 2018 року обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, завів до свого будинку 15-річну односельчанку проти її волі та зачинив її там. Далі чоловік, знаючи, що дівчина є неповнолітньою, вчинив із нею розпусні дії.

Крім того, відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи, потерпіла мала порушення інтелектуального розвитку, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Під час судового розгляду обвинувачений своєї вини не визнавав. Утім, за результатами наданих прокурором доказів Жмеринським міськрайонним судом обвинуваченого визнано винуватим та засуджено до покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Нагадаємо, За розпусні дії щодо малолітніх хмільничанина засудили до 7 років позбавлення волі.

Читайте також

У Вінниці засудили фаната «руського міра», який закликав до повалення конституційного ладу
У Вінниці засудили фаната «руського міра», який закликав до повалення конституційного ладу
Детальніше
Два роки поширював дитяче порно у Telegram на Вінниччині затримали 51-річного зловмисника
Два роки поширював дитяче порно у Telegram: на Вінниччині затримали 51-річного зловмисника
Детальніше
Ціна зради — 15 років тюрми вінницькі прокурори вивели на чисту воду «крота» з «Укроборонпрому»
Ціна зради — 15 років тюрми: вінницькі прокурори вивели на чисту воду «крота» з «Укроборонпрому»
Детальніше
Думала, що це гра на Вінниччині 10-річна дівчинка зафіксувала на телефон, як її ґвалтує пенсіонер
Думала, що це гра: на Вінниччині 10-річна дівчинка зафіксувала на телефон, як її ґвалтує пенсіонер
Детальніше
У Вінниці суд виніс вирок співачці Таїсії Повалій 12 років тюрми та повна конфіскація майна
У Вінниці суд виніс вирок співачці Таїсії Повалій: 12 років тюрми та повна конфіскація майна
Детальніше
Замість відбудови — розкрадання на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Замість відбудови — розкрадання: на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Детальніше