У Гайсинському районі Volkswagen збив на смерть пішохода

У Гайсинському районі Volkswagen збив на смерть пішохода

11:45 27.09.2022

26 вересня у Гайсинському районі сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобілів Volkswagen. В результаті аварії загинув пішохід. Слідчі встановлюють обставини та причини аварії.

За попередньою інформацією слідства, близько 4.30 на автодорозі сполученням Стрий - Кропивницький - Ізварине, неподалік села Червоне 27-річний водій автомобіля Volkswagen, житель Запоріжжя, здійснив наїзд на пішохода, після чого автомобіль з’їхав у кювет, зіткнувся з деревом та перекинувся.  

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 27-річний пішохід, житель села  Райгород загинув на місці події, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Водій автомобіля та його 27-річний пасажир, житель Хмельницької області, отримали тілесні ушкодження та госпіталізовані до лікарні.

Поліція призначила ряд експертиз, після проведення яких будуть встановлені остаточні причини аварій. Транспортний засіб помістили на арештмайданчик.

Мовою закону

За цим фактом проводиться розслідування за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого).

За таке правопорушення передбачено покарання - позбавлення волі на строк до восьми років.

Нагадаємо, 23 вересня о 16:50 камери відеонагляду зафільмували аварію на розі вулиць Максима Шимка та Олега Антонова у Вінниці. Аварія сталася за участю трьох автомобілів.

Читайте також

Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
На Вінниччині водій збив пішохода під час повороту відкрили кримінальне провадження
На Вінниччині водій збив пішохода під час повороту: відкрили кримінальне провадження
Детальніше
У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі обставини з'ясовує поліція
У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі: обставини з'ясовує поліція
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Пам'ять без кордонів у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Пам'ять без кордонів: у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Детальніше
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
Детальніше