У Гайсинському районі водій “Mercedes” збив насмерть пішохода

У Гайсинському районі водій “Mercedes” збив насмерть пішохода

15:40 15.10.2021

14 жовтня неподалік села Тарасівка Гайсинського району водій автомобіля “Mercedes-Benz” допустив наїзд на 30-річного чоловіка. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий загинув на місці пригоди. Причини та обставини аварії встановлюють слідчі.

Аварія сталась близько першої години ночі на автодорозі сполученням “Стрий-Ізварине”.

За попередньо інформацією слідства, 56-річний кермувальник  іномарки, житель Вінницького району, здійснив наїзд на чоловіка, який перетинав проїзну частину дороги у невстановленому місці. Травми, отримані потерпілим, мешканцем Кіровоградської області, виявились несумісними з життям.  

Водій освідуваний, він тверезий. Автомобіль поміщений на арештмайданчик, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Слідство розпочало кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого), в рамках якого призначено ряд експертиз для встановлення обставин та причин автопригоди. За таке правопорушення передбачено покарання – до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо, В Гайсинському районі розбився водій позашляховика з Одеси. Пасажирку рятують лікарі.

Читайте також

У Вінниці на вулиці Пирогова зіткнулись два авто
У Вінниці на вулиці Пирогова зіткнулись два авто
Детальніше
На Вінниччині мотоцикл не розминувся з велосипедом - обидва керманичі в лікарні
На Вінниччині мотоцикл не розминувся з велосипедом - обидва керманичі в лікарні
Детальніше
У 25 років загинув за Україну: у Гайсині 14 травня поховали молодого Героя Владислава Цехмейструка. Про це інформують у Гайсинській міськраді. Провели останнім земним шляхом молодого бійця, палкого патріота, безстрашного Захисника, молодшого солдата - Цехмейструка Владислава Віталійовича, - йдеться у повідомленні. Владислав Цехмейструк народився 29.06.1998 року у місті Гайсин. Навчався у міській школі-ліцеї №7. Середню освіту здобував у Ладижинському технічному училищі, отримавши спеціальність механіка сіл
У 25 років загинув за Україну: у Гайсині поховали молодого Героя
Детальніше
Внаслідок ДТП у Вінницькому районі постраждала 6-річна дівчинка та її мати
Внаслідок ДТП у Вінницькому районі постраждала шестирічна дівчинка та її мати
Детальніше
У Вінницькому районі сталась аварія за участі двох автобусів і легковика
У Вінницькому районі сталась аварія за участі двох автобусів і легковика
Детальніше
У Вінниці жінка потрапила під колеса авто на пішохідному переході
У Вінниці жінка потрапила під колеса авто на пішохідному переході
Детальніше