У Гайсинському районі подружжя шахраїв ошукало 30 людей з усієї країни

У Гайсинському районі подружжя шахраїв ошукало 30 людей з усієї країни

15:11 27.11.2023

29-річна жінка та 32-річний чоловік протягом двох років «продавали» неіснуючі товари. Після отримання від потенційних покупців передоплати, зловмисники на зв'язок більше не виходили. Слідчі поліції довели причетність цивільного подружжя до 30 епізодів шахрайських дій. 

Про це 27 листопада інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Досудове розслідування встановило, що починаючи з січня 2022 року зловмисники на одній з онлайн-платформ продажу товарів, систематично розміщували оголошення з продажу квадроциклів, бетонозмішувачів та деревообробних станків із цінами нижчими за ринкові, - йдеться у повідомленні.

Після того, як потерпілі перераховували передоплату, сума якої становила від кількох сотень до кількох тисяч гривень, з продавцями втрачався зв'язок.

Справу передали до суду

24 листопада, за процесуального керівництва Тростянецького відділу Гайсинської окружної прокуратури, слідчі відділення поліції №2 Гайсинського районного управління поліції скерували до суду обвинувальний акт та матеріали досудового розслідування.

Шахраям загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, троє підсудних з місць позбавлення волі телефонували до громадян та, представляючись співробітниками банку, вводили їх в оману, після чого переводили з рахунків потерпілих усі наявні кошти. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Детальніше
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі: у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
Детальніше
На Вінниччині тракторист травмував людину косаркою під час покосу трави
На Вінниччині тракторист зачепив людину косаркою під час покосу трави
Детальніше
у Вінниці маршрутка зіткнулась з мотоциклом постраждав 17-річний
У Вінниці маршрутка зіткнулась з мотоциклом: постраждав 17-річний водій двоколісного
Детальніше
ДТП у Вінниці велосипедист наїхав на жінку на перехресті і втік з місця події
ДТП у Вінниці: велосипедист наїхав на жінку на перехресті й втік з місця події
Детальніше
15 років з конфіскацією майна вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
15 років з конфіскацією майна: вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
Детальніше