У Гайсині водій вантажівки збив на смерть хлопця, який переходив дорогу

У Гайсині водій вантажівки збив на смерть хлопця, який переходив дорогу

15:31 12.05.2023

11 травня у Гайсині сталась дорожньо-транспортна пригода за участі вантажного автомобіля та пішохода. У результаті автопригоди 27-річний чоловік загинув. Поліцією проводиться розслідування.

Аварія сталась близько 13:00 години на об'їзній дорозі Гайсина. 26-річний водій вантажного автомобіля Iveco допустив наїзд на чоловіка-пішохода, який намагався перетнути проїзну частину дороги у невстановленому місці.

Внаслідок аварії 27-річний житель Оратівської громади від отриманих травм загинув на місці події. Водій освідуваний, він тверезий, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Розпочали кримінальне провадження

Автомобіль помістили на арештмайданчик.

За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого). За таке правопорушення передбачене покарання до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, на автодорозі "Житомир-Вінниця", між селами Туча та Весела Хмільницького району сталася дорожньо-транспортна пригода. Потерпіла 50-річна жінка загинула на місці пригоди. Поліцейські розслідують обставини події. Відкрили кримінальне провадження.

Читайте також

Тривала ворожнеча між сусідами закінчилася стріляниною у Браїлові
Тривала ворожнеча між сусідами закінчилася стріляниною у Браїлові
Детальніше
У Бершаді жінка розбила сокирою телефон знайомої під час сварки
У Бершаді жінка розбила сокирою телефон знайомої під час сварки
Детальніше
Нацполіція викрила наркосиндикат з осередком на Вінниччині
Нацполіція викрила наркосиндикат з осередком на Вінниччині
Детальніше
Майже у 8 разів перевищив норму у Вінниці затримали нетверезого водія
Майже у вісім разів перевищив норму: у Вінниці затримали нетверезого водія
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка за пограбування електромонтера викрав рюкзак з електролічильниками
У Вінниці затримали чоловіка за пограбування електромонтера: викрав рюкзак з електролічильниками
Детальніше
Вінничанин обіцяв допомогти уникнути мобілізації свої послуги оцінив у 33 тис. доларів
Вінничанин обіцяв допомогти уникнути мобілізації: свої послуги оцінив у 33 тис. доларів
Детальніше