Трьох підозрюваних в крадіжках затримали на Вінниччині

Трьох підозрюваних в крадіжках затримали на Вінниччині

15:48 22.01.2021

Минулої доби поліцейські затримали трьох чоловіків, підозрюваних у вчиненні крадіжок з будинків мешканців Гайсина та Могилів-Подільського району. 

Як зазначають у відділі комунікації поліції Вінницької області, 21 січня співробітники Гайсинського районного управління затримали місцевого жителя, який, розбивши вікно у приватному будинку, викрав електроінструмент.

Цього ж дня поліцейські затримали 27-річного жителя м. Гайсин, який проник в домоволодіння через незачинені двері та скоїв крадіжку електропилки. Встановлено, що правопорушник раніше притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки. Суд обрав йому запобіжний захід тримання під вартою.

Ще одного правопорушника, підозрюваного у вчиненні аналогічних злочинів,  поліцейські затримали на території Ямпільської територіальної громади. Ним виявився 55-річний житель села Моївка, раніше судимий за майнові злочини. У помешкання потерпілого зловмисник потрапив шляхом пошкодження вікна та викрав мобільний телефон, - інформують у поліції.  

За усіма фактами розпочаті кримінальні провадження. За крадіжку передбачено покарання у вигляді до шести років позбавлення волі.

Нагадаємо, У Гайсинському районі чоловік вбив свого товариша і сам зателефонував поліції

Читайте також

У Вінниці пасажири побили водійку трамвая через роботу автоматичних дверей
У Вінниці пасажири побили водійку трамвая через роботу автоматичних дверей
Детальніше
У суді вимагатимуть довічного ув’язнення дезертиру за вбивство школярки на Вінниччині
У суді вимагатимуть довічного ув’язнення дезертиру за вбивство школярки на Вінниччині
Детальніше
Замість відбудови — розкрадання на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Замість відбудови — розкрадання: на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Детальніше
Сотні порушень та конфісковані човни поліція масово ловить браконьєрів на Вінниччині
Сотні порушень та конфісковані човни: поліція масово ловить браконьєрів на Вінниччині
Детальніше
20 тисяч за підпис у Вінниці викрили корупціонерів із Держпродспоживслужби
20 тисяч за підпис: у Вінниці викрили корупціонерів із Держпродспоживслужби
Детальніше
Самогубство чи кримінал Під Вінницею знайшли понівечене вогнем тіло 26-річного вінничанина
Самогубство чи кримінал? Під Вінницею знайшли обгоріле тіло 26-річного вінничанина
Детальніше