Суд виніс вирок вінничанину, який вбив та розчленував сусідку

Суд виніс вирок вінничанину, який вбив та розчленував сусідку

16:46 13.09.2022

Вінницький міський суд визнав обґрунтованими доводи прокурора Вінницької окружної прокуратури та визнав винуватим 23-річного жителя Вінниці, який вбив та розчленував жінку.

Обвинувачений у лютому цього року у тамбурі багатоповерхового будинку, в якому він проживав, розпочав суперечку зі своєю 65-річною сусідкою. У ході конфлікту у раніше судимого чоловіка виник умисел на позбавлення життя жінки.

Чоловік повернувся до своєї квартири та взяв ніж. Після цього постукав у двері сусідки, дочекався коли вона відчинить двері та наніс їй два удари ножем у шию. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла на місці події, - повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Розчленував тіло жінки

Бажаючи уникнути кримінальної відповідальності, зловмисник у квартирі загиблої розчленував її труп та частини тіла заховав на території одного із сіл Вінницького району.

За результатами розгляду обвинувального акта та оцінки наданих прокурором доказів підсудного судом визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення та засуджено до покарання у виді 11 років позбавлення волі.

Нагадаємо, за процесуального керівництва Хмільницької окружної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою жителя Хмільницького району у вчиненні умисного вбивства.

Читайте також

Сам зупинив поліцейських, щоб підірвати перед ними гранату шокуючий інцидент у Вінниці
У Вінниці підпилий перехожий сам зупинив поліцейських, щоб підірвати перед ними гранату
Детальніше
Пограбування у Вінниці 41-річний чоловік напав на молоду дівчину прямо в магазині
Пограбування у Вінниці: 41-річний чоловік напав на молоду дівчину прямо в магазині
Детальніше
Нетверезий та без посвідчення у Вінниці патрульні зупинили 18-річного порушника-рецидивіста
Нетверезий та без посвідчення: у Вінниці патрульні зупинили 18-річного порушника-рецидивіста
Детальніше
Нетверезий водій ВАЗу врізався в електроопору постраждала 16-річна вінничанка
Нетверезий водій ВАЗу врізався в електроопору: постраждала 16-річна вінничанка
Детальніше
На Вінниччині п’яний батько гвалтував 17-річну доньку на власній кухні, поліцію викликала мати дитини
На Вінниччині п’яний батько гвалтував 17-річну доньку на власній кухні, поліцію викликала мати дитини
Детальніше
Солодкі махінації на мільйони вінницький цукрозавод намагався «обійти» податкову
Солодкі махінації на мільйони: вінницький цукрозавод намагався «обійти» податкову
Детальніше