Суд ухвалив рішення у справі вінничанина, який знімав місце влучання ракети

Суд ухвалив рішення у справі вінничанина, який знімав місце влучання ракети

16:15 18.08.2022

Сьогодні, 18 серпня, Вінницький апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу вінничанина, якого притягували до адміністративної відповідальності за нехтування вимог поліції припинити фотозйомку місця влучення ракети у Вінниці. Водночас постанову суду першої інстанції скасував, а провадження у справі закрив.

Як пояснив на судовому засіданні сам вінничанин, після запитання поліцейського "Що Ви робите?" фотографувати пошкоджений вибухом Будинок побуту "Ювілейний" він перестав. Каже, злісної непокори вимозі припинити зйомку не було.

Зі свого боку захисник наголосив, що доказів, що чоловік відмовлявся від виконання наполегливих, неодноразово повторених законних вимог чи розпоряджень працівника поліції при виконанні ним службових обов'язків, у матеріалах справи немає. Також, за його словами, десятидобовий адміністративний арешт як найсуворіше адміністративне стягнення у цьому випадку – не допустимий. Тож, зокрема, просив суд провадження у справі закрити. Вислухавши учасників судового засідання, суд зрештою задовольнив апеляційну скаргу, – повідомляє Вінницький апеляційний суд.

Суд ухвалив рішення у справі вінничанина, який знімав місце влучання ракети

Знімав "для історії"

14 липня вінничанин фотографував місце влучення ракети у Вінниці як науковий співробітник Вінницького обласного краєзнавчого музею. Принаймні так він написав у поясненні. Стверджує, що робив це "для історії". 

Нагадаємо, оперативники управління карного розшуку та Відділення поліції № 2 Тульчинського районного відділу затримали 58-річного чоловіка за підозрою у співпраці з ворогом. Чоловік фотографував об’єкти критичної інфраструктури області.

Читайте також

Вінницька поліція розслідує 12 кримінальних проваджень за фактами незаконного вилову риби
Детальніше
У Гайсинському районі рецидивіст вкрав у військового гроші та тактичне спорядження
Детальніше
Поліція Вінниччини встановлює місцеперебування 51-річного підозрюваного
Детальніше
Поліція Вінниччини встановлює місцеперебування 60-річної підозрюваної
Детальніше
Під Вінницею зупинили водія, який так перепив, що ледь вийшов з авто
Детальніше
У Вінниці зупинили мотоцикліста, що напідпитку їздив із пасажиром нічним містом
Детальніше