Суд оштрафував вінничанина за домашнє насильство на 170 гривень

Суд оштрафував вінничанина за домашнє насильство на 170 гривень

17:57 12.04.2024

До Вінницького апеляційного суду звернувся вінничанин, якого суд першої інстанції визнав винним у вчиненні домашнього насильства стосовно своєї 84-річної матері.

Суд постановив накласти на нього адмінстягнення - 170 гривень штрафу. З таким рішенням вінничанин не погодився і клопотав закрити провадження у справі - свою вину у скоєному не визнає.

Однак потерпіла скаржилася, що її 53-річний син зловживає алкогольними напоями та створює нестерпні умови для проживання, порушуючи її права: нецензурно висловлюється до неї, штовхає, намагається вчинити бійку. До двокімнатної квартири матері запрошує сторонніх людей, з якими розпиває спиртні напої, - йдеться у повідомленні Вінницького апеляційного суду.

Апеляційний суд установив, що чоловік таки учинив домашнє насильство фізичного та психологічного характеру, до речі, під впливом оковитої.

Відтак апеляційну скаргу чоловіка залишили без задоволення та підтвердили законність й обґрунтованість постанови міського суду.

Нагадаємо, підозрюваний у незаконному позбавленні волі матері та співмешканки перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом. Так вирішив Вінницький апеляційний суд, задовольнивши апеляційну скаргу захисника ймовірного порушника. Водночас колегія суддів скасувала ухвалу слідчого судді Липовецького районного суду, якою до підозрюваного як запобіжний захід застосували тримання під вартою.

Читайте також

Не впорався з керуванням у Вінниці загинув 19-річний мотоцикліст
Не впорався з керуванням: у Вінниці загинув 19-річний мотоцикліст
Детальніше
У Вінницькому районі затримали чоловіка, якого підозрюють у збуті психотропів
У Вінницькому районі затримали чоловіка, якого підозрюють у збуті психотропів
Детальніше
У Вінниці заарештували депутата та його спільника за земельну махінацію
Земля в оренду за 32 тисячі доларів: у Вінниці обрали запобіжний захід депутату-хабарнику
Детальніше
Ховався у лісі на Вінниччині затримали небезпечного втікача, якого шукали три дні
Ховався у лісі: на Вінниччині затримали небезпечного втікача, якого шукали три дні
Детальніше
Сварка біля ринку вінницький водій напав на інспекторку з паркування
Сварка біля ринку: вінницький водій напав на інспекторку з паркування
Детальніше
Пограбування посеред білого дня жмеринські оперативники вирахували зухвалого зловмисника
Пограбування посеред білого дня: жмеринські оперативники вирахували зухвалого зловмисника
Детальніше