Струс, садна та забої: в Калинівському районі чоловік побив тримісячного сина

Струс, садна та забої: в Калинівському районі чоловік побив тримісячного сина

11:12 30.12.2021

28 грудня до поліції надійшло повідомлення про те, що у Черепашинцях, що у Калинівському районі, 23-річний батько прийшов додому п’яний та декілька разів вдарив сина по голові рукою, а потім впустив тримісячного малюка на підлогу.

Повідомлення про події до поліції надійшло від старости Черепашинців. 18-річна мати підтвердила факт побиття сина та написала відповідну заяву до поліції.

Попередньо встановили, що чоловік напередодні ввечері прийшов додому п’яний та декілька разів вдарив сина по голові рукою, а потім впустив його на підлогу. У малюка лікарі діагностували струс головного мозку, садна, забої, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

На чоловіка склали адміністративний протокол за вчинення домашнього насильства за ст. 173 (2) КУпАП. Також розпочали досудове розслідування за ст. 125 Кримінального кодексу України. Остаточна правова кваліфікація дій чоловіка буде надана після проведення всіх необхідних процесуальних дій.

Нагадаємо, 17 грудня у Вінниці затримали чоловіка, який побив 22-річного вінничанина на вул. Д. Майбороди та вкрав у хлопця особисті речі та документи, банківські карти.

Embedded thumbnail for Струс, садна та забої: в Калинівському районі чоловік побив тримісячного сина

Читайте також

У Вінниці провели турнір з мініфутболу пам'яті полеглих поліцейських
У Вінниці провели турнір з мініфутболу пам'яті полеглих поліцейських
Детальніше
Три роки без Бориса Дідура рідні й побратими вшанували пам'ять тростянецького поліцейського
Три роки без Бориса Дідура: рідні й побратими вшанували пам'ять тростянецького поліцейського
Детальніше
Кожен метр — знак вдячності Вінниця долучилась до Всеукраїнського забігу в День пам'яті захисників
Кожен метр — знак вдячності: Вінниця долучилась до Всеукраїнського забігу в День пам'яті захисників
Детальніше
Понад 30 підозрюваних і тонни прекурсорів підсумки трьох етапів спецоперації «РУБІКОН» на Вінниччині
Понад 30 підозрюваних і тонни прекурсорів: підсумки трьох етапів спецоперації «РУБІКОН» на Вінниччині
Детальніше
Зайшов за дитиною в під’їзд та оголився у Вінниці затримали підозрюваного в розбещенні дівчинки
Зайшов за дитиною в під’їзд та оголився: у Вінниці затримали підозрюваного в розбещенні дівчинки
Детальніше
Вп'ятеро перевищила норму та розбила авто вінницькі патрульні склали три адмінматеріали на водійку
Вп'ятеро перевищила норму та розбила авто: вінницькі патрульні склали три адмінматеріали на водійку
Детальніше