Серед білого дня зловмисник пограбував 18-річного вінничанина

Серед білого дня зловмисник пограбував 18-річного вінничанина

11:10 10.11.2022

9 листопада оперативники Вінницького районного управління поліції розшукали та затримали 35-річного правопорушника, причетного до пограбування. Нападник відібрав у потерпілого мобільний телефон. Поліція розпочала досудове розслідування.

До поліції з повідомленням про злочин звернувся 18-річний житель Вінниці. Хлопець розповів, що близько 14 години біля під’їзду будинку на вулиці Князів Коріатовичів до нього підійшов малознайомий чоловік та попросив мобільний телефон. У відповідь на відмову зловмисник вирвав з його рук телефон та втік.

За словами начальника Вінницького районного управління поліції Віталія Курчика, вжитими розшуковими заходами працівники поліції встановили причетного до пограбування правопорушника й затримали його через декілька годин неподалік від місцевого ринку. Це 35-річний житель Літинської територіальної громади. Чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.

Грабіжник затриманий та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Речовий доказ у нього вилучили, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Мовою закону

Слідством вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст.186 КК України (грабіж). За таке правопорушення передбачено до десяти років ув’язнення.

Нагадаємо, 27 жовтня поліцейські розшукали та затримали 18-річного мешканця Крижопільської територіальної громади, причетного до пограбування. Нападник, погрожуючи фізичною розправою відібрав у потерпілого мобільний телефон. Поліція розпочала досудове розслідування. 

Читайте також

Закупівля ліків із переплатою у Вінниці працівниці медзакладу повідомили про підозру
Закупівля ліків із переплатою: у Вінниці працівниці медзакладу повідомили про підозру
Детальніше
Не дотримався дистанції та в’їхав у Hyundai у Вінниці патрульні зупинили нетверезого водія
Не дотримався дистанції та в’їхав у Hyundai: у Вінниці патрульні зупинили нетверезого водія
Детальніше
400 доларів, щоб уникнути відповідальності у Немирові водій пропонував хабар поліцейським
400 доларів, щоб уникнути відповідальності: у Немирові водій пропонував хабар поліцейським
Детальніше
Рухався велодоріжкою у Вінниці після наїзду авто госпіталізували 18-річного велосипедиста
Рухався велодоріжкою: у Вінниці після наїзду авто госпіталізували 18-річного велосипедиста
Детальніше
Перемовини на березі Дністра у Ямполі поліцейські врятували чоловіка, який хотів підірвати себе гранатою
Перемовини на березі Дністра: у Ямполі поліцейські врятували чоловіка, який хотів підірвати себе гранатою
Детальніше
Інсценував нещасний випадок на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Інсценував нещасний випадок: на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Детальніше