СБУ попередила збут партії контрафактного алкоголю сумнівної якості

СБУ попередила збут партії контрафактного алкоголю сумнівної якості

17:24 05.04.2021

Служба безпеки України заблокувала у Вінницькій області спробу продажу партії контрафактної підакцизної продукції. У ділків вилучено майже 4,5 тони фальсифікованого алкоголю сумнівної якості на майже півмільйона гривень за цінами чорного ринку.

Контрафактний товар під виглядом марок відомих брендів правоохоронці виявили у вантажівках одного з приватних поштових операторів. За оперативною інформацією, замовники продукції планували реалізувати її через афілійовані точки роздрібної торгівлі на території регіону.

У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії. Встановлюються джерела походження сировини і місця підпільного виробництва фальсифікату, - інформує управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

Заходи із попередження нелегального збуту підакцизної продукції проводились спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Вінницькій області за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури.

Нагадаємо, на Вінниччині викрили мережу незаконного виробництва та реалізації алкоголю.

Читайте також

Державна зрада дезертир та безробітний коригували ракетні удари для рф
Державна зрада: дезертир та безробітний коригували ракетні удари для рф
Детальніше
Патрульні у Вінниці зупинили нетверезого водія скутера без прав
Патрульні у Вінниці зупинили нетверезого водія скутера без прав
Детальніше
Масштабна спецоперація СБУ та поліції ліквідовано 94 шахрайські кол-центри, вилучено елітні авто та понад 2 мільйони доларів.
СБУ та поліція викрили 94 шахрайські кол-центри: обшуки були й на Вінниччині
Детальніше
Нічна погоня: у Вінниці затримали водія, який повторно сів за кермо у стані сп'яніння
Нічна погоня: у Вінниці затримали водія, який повторно сів за кермо у стані сп'яніння
Детальніше
У Вінниці нетверезий водій влаштував дебош під час зупинки патрульними
У Вінниці нетверезий водій влаштував дебош під час зупинки патрульними
Детальніше
У центрі Вінниці нетверезий водій спричинив масштабне ДТП зіткнулись три автомобілі
Потрійна ДТП на вул.Соборній у Вінниці: 22-річний водій сів за кермо напідпитку
Детальніше