Розповсюджував на території Вінницького району метадон

Розповсюджував на території Вінницького району метадон

19:38 01.03.2024

44-річний житель Барської громади систематично приїжджав до населених пунктів поблизу Вінниці, щоб розповсюджувати заборонені речовини. До затримання він встиг розкласти понад 160 доз з наркотиками. Йому загрожує до 8 років ув’язнення.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Затримали зловмисника «на гарячому» 29 лютого на околиці Стрижавки оперативники Управління боротьби з наркозлочинністю. Він отримав велику партію розфасованих заборонених речовин і розкладав їх біля лісу, - йдеться у повідомленні.

Зі схованок, які чоловік встиг облаштувати до затримання, та його автомобіля, слідчі вилучили майже 200 згортків з метадоном. Вартість якого на «чорному ринку» становить близько 60 000 гривень.

Триває розслідування

Правопорушник затриманий, вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Розповсюджував на території Вінницького району метадон

Відділом поліції №3 Вінницького районного управління поліції розслідується провадження за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Процесуальне керівництво досудового розслідування здійснює Вінницька окружна прокуратура.

Нагадаємо, злочинною діяльністю раніше судима за наркозлочини зловмисниця займалась на території Жмеринці. Вона працювала за так званою схемою «з рук в руки» і зустрічалась з клієнтами в себе вдома.

Читайте також

«Ви врятували світ від катастрофи» вінницька поліція відзначила героїв-чорнобильців
«Ви врятували світ від катастрофи»: вінницька поліція відзначила героїв-чорнобильців
Детальніше
«Драгер» зашкалював під Вінницею 42-річна керманичка вразила ступенем сп’яніння
«Драгер» зашкалював: під Вінницею 42-річна керманичка вразила ступенем сп’яніння
Детальніше
На трасі під Вінницею зупинили водія з «чужими» правами
На трасі під Вінницею зупинили водія з «чужими» правами
Детальніше
Йому мало виповнитися 44 на Вінниччині вшанували пам’ять легендарного полковника КОРДу
Йому мало виповнитися 44: на Вінниччині вшанували пам’ять легендарного полковника КОРДу
Детальніше
Нервовий водій і повна сумка гранат на трасі у Вінницькій області зупинили небезпечне авто
Нервовий водій і повна сумка гранат: на трасі у Вінницькій області зупинили небезпечне авто
Детальніше
Понад 60 кг незаконного улову поліція Вінницької області масового викриває порушників на водоймах
Понад 60 кг незаконного улову: поліція Вінницької області масового викриває порушників на водоймах
Детальніше