Раніше судимий вінничанин розповсюджував наркотики

Раніше судимий вінничанин розповсюджував наркотики

14:30 12.10.2022

Оперативники обласного главку поліції та Вінницького райуправління спільно із працівниками управління боротьби з наркозлочинністю у Вінницькій області за силової підтримки працівників КОРДу затримали раніше судимого місцевого жителя, який займався продажем метадону та бупренорфіну. 62-річний зловмисник поміщений до ізолятора тимчасового тримання. 

За словами начальника Вінницького районного управління поліції Віталія Курчика, в рамках проведення досудового розслідування, за оперативною інформацією розшуківців, зловмисника затримали.

Раніше судимий вінничанин розповсюджував наркотики

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання раніше судимого 62-річного вінничанина слідчі вилучили:

  • таблетки метадону і бупренорфіну, 
  • канабіс
  • гроші.

Вилучені речові докази направлено на експертизи, за результатами яких фігуранту буде надана остаточна правова кваліфікація, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Раніше судимий вінничанин розповсюджував наркотики

Слідчі вирішують щодо повідомлення зловмиснику про підозру та обрання запобіжного заходу. 

Мовою закону

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає покарання до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо, 6 жовтня в одному зі спальних мікрорайонів Вінниці оперативники Управління боротьби з наркозлочинністю спільно зі слідчими Вінницького районного управління поліції затримали 23-річного хлопця з майже кілограмом заборонених речовин.

Embedded thumbnail for Раніше судимий вінничанин розповсюджував наркотики

Читайте також

У водія фури в Іллінцях перевіряли документи, а знайшли наркотики
У водія фури в Іллінцях перевіряли документи, а знайшли наркотики
Детальніше
На Вінниччині чоловік продавав наркотики та гранати, але покупцями виявились... правоохоронці
На Вінниччині чоловік продавав наркотики та гранати, але "покупцями" виявились... правоохоронці
Детальніше
Вінницький суд звільнив від відповідальності військового, який самовільно залишив частину
Вінницький суд звільнив від відповідальності військового, який самовільно залишив частину
Детальніше
Порушив тишу під час комендантської години у Вінниці затримали п'яного хулігана
Порушив тишу під час комендантської години: у Вінниці затримали п'яного хулігана
Детальніше
Спецоперація «Рубікон» п'ятьох вінничан судитимуть за виготовлення амфетаміну
Спецоперація «Рубікон»: п'ятьох вінничан судитимуть за виготовлення амфетаміну
Детальніше
Чорний ринок вейпінгу на Вінниччині фігурантам справи загрожує до 12 років позбавлення волі
Чорний ринок вейпінгу на Вінниччині: фігурантам справи загрожує до 12 років позбавлення волі
Детальніше