П'яний житель Ладижина поцупив у підлітка телефон та планшет

П'яний житель Ладижина поцупив у підлітка телефон та планшет

17:40 26.03.2024

25 березня правоохоронці розшукали чоловіка, який викрав гаджети у 15-річного жителя Ладижина. Наразі йому обирають запобіжний захід.

До поліції із заявою про крадіжку мобільного телефону звернулась мати потерпілого. Жінка повідомила, що неповнолітній пішов додому до свого товариша, де і зникло майно.

У ході оперативно-розшукових заходів, поліцейські встановили причетного до злочину. Ним виявився 21-річний сусід. Як з'ясували поліцейські, нетверезий фігурант побачив, що двері у сусідню квартиру відчинені, а в помешканні нікого не було. У одній із кімнат зловмисник помітив планшет та смартфон та викрав їх, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Речові докази вилучили. Порушника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За процесуального керівництва Гайсинської окружної прокуратури слідчі повідомили йому про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).

Санкція статті передбачає покарання до восьми років ув'язнення. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Нагадаємо, працівники відділення поліції №1 Гайсинського райуправління розшукали 34-річного раніше судимого зловмисника, який з будинку пенсіонера викрав мобільний телефон та втік.

Читайте також

У Вінницькому районі затримали чоловіка, підозрюваного у згвалтуванні падчерки
На Вінниччині затримали чоловіка, підозрюваного у згвалтуванні падчерки
Детальніше
У Вінниці розшукують 16-річну Айсел Алахвердієву пішла з дому і не повернулась
У Вінниці розшукують 16-річну Айсел Алахвердієву: пішла з дому і не повернулась
Детальніше
На 74 році життя помер полковник міліції у відставці, колишній начальник міліції Липовця
На 74 році життя помер полковник у відставці, колишній начальник міліції Липовця
Детальніше
У Вінниці чоловіка судили за крадіжку та незаконну порубку дубів
У Вінниці чоловіка судили за крадіжку та незаконну порубку дубів
Детальніше
Поступове підвищення тарифу на електроенергію приховувало на Вінниччині махінацію на 5,1 млн грн
Поступове підвищення тарифу на електроенергію приховувало на Вінниччині махінацію на 5,1 млн грн
Детальніше
На Вінниччині нетверезий зловмисник викрав автомобіль з чужого подвір'я
На Вінниччині нетверезий зловмисник крав один автомобіль з чужого подвір'я, а втаранився в інший
Детальніше