П’яний водій мотоцикла зіткнувся з припаркованим біля паркану мотоблоком і втік з місця події

П’яний водій мотоцикла зіткнувся з припаркованим мотоблоком та втік

10:37 31.10.2024

П’яний водій мотоцикла зіткнувся з припаркованим біля паркану мотоблоком. Поліцейські Вінниччини розслідують обставини ДТП, у якій травмувався пасажир мотоцикла.

Про це 31 жовтня інформує Відділ комунікації поліції Вінницької області. 

Автопригода сталась 30 жовтня в селі Слобода Яришівська Могилів-Подільського району. За попередньою інформацією слідства, 41-річний водій мотоцикла “Планета” не впорався з керуванням та допустив зіткнення з припаркованим біля паркану мотоблоком. Внаслідок ДТП 28-річного пасажира госпіталізували, – йдеться у повідомленні. 

Після скоєного, керманич з ознаками алкогольного сп'яніння зник з місця події. Під час проведення оперативно розшукових дій мотоцикл знайшли та вилучили. Результат освідування водія показав наявність в його організмі 1,3 проміле алкоголю.

Слідство триває

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження).

За таке правопорушення передбачено покарання до 3 років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 5 років.

Нагадаємо, у Вінниці патрульні зупинили авто, водій якого сів за кермо під дією алкоголю. Допустиму норму перевищив майже у вісім разів.

Читайте також

ДТП із тяжкими наслідками у Вінниці водія фури затримано та взято під варту
ДТП із тяжкими наслідками у Вінниці: водія фури затримано та взято під варту
Детальніше
У зіткненні вантажівки та легковика на Вінниччині постраждала 61-річна жінка
У зіткненні вантажівки та легковика на Вінниччині постраждала 61-річна жінка
Детальніше
14 фіктивних актів замість реальної допомоги як недбалість посадовців убила дитину на Вінниччині
14 фіктивних актів замість реальної допомоги: як недбалість посадовців убила дитину на Вінниччині
Детальніше
У Вінниці на вулиці Гонти патрульні зупинили нетверезу 20-річну водійку без прав
У Вінниці на вулиці Гонти патрульні зупинили нетверезу 20-річну водійку без прав
Детальніше
«Ми звикли до цього болю» у Вінниці вшанували пам’ять офіцерів, чиє життя обірвав ворожий обстріл
«Ми звикли до цього болю»: у Вінниці вшанували пам’ять офіцерів, чиє життя обірвав ворожий обстріл
Детальніше
Їздив «під кайфом» і на чужих номерах у Вінниці патрульні зупинили 24-річного керманича
Їздив «під кайфом» і на чужих номерах: у Вінниці патрульні зупинили 24-річного керманича
Детальніше