Привласнив понад 1 млн грн: вінницькі прокурори передали до суду обвинувачення

Привласнив понад 1 млн грн: вінницькі прокурори передали до суду обвинувачення

13:16 30.04.2024

Прокурори Вінницької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з Харківських приватних підприємств, який привласнив понад 1 млн грн коштів "Укрзалізниці".

Посадовцю інкриміновано заволодіння коштами, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах, складання завідомо неправдивого офіційного документа та у здійсненні фінансових операцій, спрямованих на легалізацію майна, одержаного злочинним шляхом.

Керівник підприємства уклав з державним підприємством договори про виконання робіт з модернізації автомотрис та машин для монтажу контактних мереж. Однак підприємство всі роботи за договорами не виконало. Не зважаючи на це, директор, діючи умисно, у власних майнових інтересах, упродовж жовтня - грудня 2020 року, виготовив, підписав та надав для підписання й оплати завідомо неправдиві акти здачі-приймання робіт замовнику, - інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

За висновком експертів вартість невиконаних робіт та складових, які не були замінені становить понад 1 млн 100 тис. грн. Саме такі збитки понесло підприємство. А зловмисник, отримані злочинним шляхом кошти легалізував.

За скоєння інкримінованих злочинів передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими слідчого управління ГУНП у Вінницькій області за оперативного супроводу управління СБУ у Вінницькій області.

Нагадаємо, привласнили 1,5 млн грн бюджетних коштів: слідчі поліції повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи, яку очолив заступник мера одного з міст Вінниччини. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

Мешканку Вінниці обікрали на ринку — одеського крадія розшукали за добу
Мешканку Вінниці обікрали на ринку — одеського крадія розшукали за добу
Детальніше
Розбили авто та поранили правоохоронця у Тиврові затримали двох військових
Розбили авто та поранили правоохоронця: у Тиврові затримали двох військових
Детальніше
Напади на дітей у Жмеринці, Львові, на Закарпаття що рятувало малюків в усіх цих резонансних справах
Напади на дітей у Жмеринці, Львові, на Закарпатті: що рятувало малюків в усіх цих резонансних справах
Детальніше
У Шаргороді жінка викрала 7000 гривень з картки односельця
У Шаргороді жінка викрала 7000 гривень з картки односельця
Детальніше
На Вінниччині затримали СЗЧ-шника, який відбивався від військової поліції сокирою
На Вінниччині затримали СЗЧ-шника, який відбивався від військової поліції сокирою
Детальніше
На Вінниччині шахраї збирали гроші від імені районної військової адміністрації
На Вінниччині шахраї збирали гроші від імені районної військової адміністрації
Детальніше