Повідомлено про підозру вінницькій бухгалтерці, яка привласнила 3 млн грн

Повідомлено про підозру вінницькій бухгалтерці, яка привласнила 3 млн грн

11:10 04.06.2021

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури повідомлено про підозру мешканці обласного центру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1, 2 ст.200 КК України (підробка документів на переказ, в тому числі вчинена повторно), ч.3 ст.191 КК України (привласнення та розтрата чужого майна, що було ввірене особі) та ч.2 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно), яка заволоділа коштами фізичних осіб-підприємців, надаючи їм бухгалтерські послуги.

Слідством установлено, що 38-річна жінка упродовж року (з березня 2019 до березень 2020 років), обслуговуючи трьох фізичних осіб-підприємців, будучи уповноваженою на виконання функцій, зокрема щодо ведення каси, бухгалтерського, фінансового, господарського обліків, подачі звітності та здійснення платежів, діючи умисно, за допомогою наданих їй електронного ключа і паролю до систем електронних банківських кабінетів, шляхом підроблення електронних платіжних доручень заволоділа грошовими коштами осіб, яким надавала послуги, на загальну суму понад 3 млн грн.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом зазначеній особі загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Нагадаємо, працівника банку Вінниці підозрюють у привласненні пів мільйона гривень.

Читайте також

Долар подешевшав, євро подорожчав курс гривні на 21 серпня
Долар подешевшав, євро подорожчав: курс гривні на 21 серпня
Детальніше
Бюро розслідувань викриває зловживання у військових частинах по всій країні
Бюро розслідувань викриває зловживання у військових частинах по всій країні
Детальніше
Де у Вінниці оформити муніципальну компенсацію за воду
Де у Вінниці оформити муніципальну компенсацію за воду
Детальніше
Офіційний курс гривні долар опустився нижче 44,71
Офіційний курс гривні: долар опустився нижче 44,71
Детальніше
Офіційний курс гривні долар подорожчав до 44,78 гривні
Офіційний курс гривні: долар подорожчав до 44,78 гривні
Детальніше
Місцеві бюджети Вінниччини отримали на 2 мільярди гривень більше податків
Місцеві бюджети Вінниччини отримали на 2 мільярди гривень більше податків
Детальніше