Поліція встановила молодиків, які у центрі Вінниці розтрощили бус-кав'ярню
Протягом доби працівники вінницької поліції встановили зловмисників, причетних до крадіжки цінних речей з бусу-кав'ярні на площі Ліверпуль у Вінниці.
Ранком, 12 лютого, до поліції надійшло повідомлення, що вночі невідомі особи в центрі міста розбили бус, де продавали каву. Розбивши вікно, зловмисники викрали обладнання для приготування кавових напоїв.
![Поліція встановила молодиків, які у центрі Вінниці розтрощили бус-кав'ярню](/sites/default/files/styles/compressor/960x1280/inline-images/149418549_2766429250338867_3217247995966696521_o_0.jpg?itok=NeCqZFjC)
За словами начальника Вінницького районного управління поліції Віталя Курчика, за записами з камер відеонагляду, наданими ситуаційним центром міської ради, протягом дня оперативники встановили осіб, причетних до цього злочину. Ними виявились двоє 18-річних жителів смт Браїлів, які приїхали в обласний центр влаштуватись на роботу, та їхній товариш – 21-річний вінничанин.
Прогулюючись центром містом, хлопцям спало на думку викрасти цінні речі з каво-буса. Розбивши вікно, вони викрали обладнання та електроприлади для приготування кави. Сума збитку встановлюється, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
Слідчим відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище). За таке правопорушення молодикам загрожує до шести років позбавлення волі.
Нагадаємо, на площі Ліверпуль у Вінниці розтрощили кавовий бус.