Поліцейські Вінничини затримали 38-річного іноземця

Поліцейські Вінничини затримали 38-річного іноземця

10:46 17.07.2024

Поліцейські Вінниччини затримали 38-річного іноземця. Він намагався незаконно вивезти за кордон військовозобов’язаних. 

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області.

В ніч з 14 на 15 липня поліцейські спільно з прикордонниками викрили чотирьох чоловіків мобілізаційного віку, які намагались перетнути держкордон поза офіційним пунктом пропуску. Водій, який привіз «клієнтів» і допомагав їм втекти з країни, затриманий у процесуальному порядку, - йдеться у повідомленні.

38-річного керманича, іноземця, котрий тимчасово проживає на Одещині, затримали на території Тульчинського району.

Розслідування триває

За спробу незаконного перетинання держкордону на чоловіків віком від 24 до 36 років, троє з яких з Чернігівщини, один – з Одеської області, склали адмінматеріали за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП. Також їх передали представникам ТЦК та СП для проведення мобілізаційної роботи.

Слідчі відділення поліції №1 Тульчинського районного відділу повідомили затриманому про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Такий злочин карається позбавленням волі на строк до 9 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Також встановлюються інші особи, причетні до вчинення кримінального правопорушення.

Нагадаємо, поліцейські у Вінниці затримали підозрюваного, який поранив 19-річного хлопця. Зараз він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Читайте також

Смертельна аварія на об’їзній дорозі Вінниці зіткнулися чотири автомобілі
Смертельна аварія на об’їзній дорозі Вінниці: зіткнулися чотири автомобілі
Детальніше
На Вінниччині посадовців ТЦК викрили на маніпуляціях з реєстром «Оберіг»
На Вінниччині посадовців ТЦК викрили на маніпуляціях з реєстром «Оберіг»
Детальніше
32 тисячі доларів за підпис на Вінниччині затримали впливового хабарника
32 тисячі доларів за підпис: на Вінниччині затримали впливового хабарника
Детальніше
У Вінниці на вулиці Брацлавській патрульні затримали нетверезого мотоцикліста без прав
У Вінниці на вулиці Брацлавській патрульні затримали нетверезого мотоцикліста без прав
Детальніше
Хотіла «відмазати» від служби, а отримала кримінал гучне затримання у Вінниці
Хотіла «відмазати» від служби, а отримала кримінал: гучне затримання у Вінниці
Детальніше
Прийшов за посвідкою, а потрапив до поліції у Вінниці затримали злочинця, якого шукав Інтерпол
Прийшов за посвідкою, а потрапив до поліції: у Вінниці затримали злочинця, якого шукав Інтерпол
Детальніше