Поблизу Немирова рятувальники деблокували водія з понівеченого автомобіля

Поблизу Немирова рятувальники деблокували водія з понівеченого автомобіля

10:45 13.07.2023

12 липня о 21:31 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що на автошляху М-12 поблизу Немирова Вінницького району сталася аварія. Щоб врятувати одного з водіїв, довелося викликати бійців ДСНС.

Внаслідок якої, відбулося зіткнення двох транспортних засобів - ВАЗ та Iveco. Водія першого затисло в салоні легковика.

Чоловіка за допомогою спецобладнання надзвичайники деблокували з понівеченої автівки та передали бригаді екстреної медичної допомоги. До проведення аварійно-рятувальних робіт від ДСНС залучали трьох рятувальників та один спецавтомобіль, - інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Нагадаємо, рятувальники отримали повідомлення, що на проспекті Героїв у місті Могилів-Подільський сталася дорожньо-транспортна пригода. Водія одного з авто затисло в салоні, тож бійцям ДСНС довелось застосовувати спецобладнання, аби деблокувати його з понівеченого авто.

Дорожньо-транспортна пригода за участі вантажного автомобіля ГАЗ та легковика Skoda сталась у Вінниці. У результаті автопригоди один з водіїв загинув на місці подій. Поліція встановлює обставини та причини автопригоди.

У Вінницькому районі загинув 61-річний житель Вінниці. Чоловік не впорався з керуванням, з’їхав у кювет, де автомобіль перекинувся. Травми, які отримав водій, виявились несумісні з життям.

Читайте також

На Вінниччині 8-річний велосипедист опинився в лікарні після зустрічі з юним байкером
На Вінниччині 8-річний велосипедист опинився в лікарні після зустрічі з юним байкером
Детальніше
На Вінниччині не розминулися ВАЗ та Hyundai постраждав пенсіонер, поліція відкрила справу
На Вінниччині не розминулися ВАЗ та Hyundai: постраждав пенсіонер, поліція відкрила справу
Детальніше
ДТП у центрі Вінниці вантажівка Scania збила 16-річного хлопця на «зебрі»
У центрі Вінниці водій вантажівки збив на переході 16-річного велосипедиста
Детальніше
На Вінниччині водій, якого раніше вже судили за нетверезу їзду, збив підлітка на мотоциклі
На Вінниччині водій, якого раніше вже судили за нетверезу їзду, збив підлітка на мотоциклі
Детальніше
Небезпека під ногами на Вінниччині сапери знешкодили боєприпаси Другої світової
Небезпека під ногами: на Вінниччині сапери знешкодили боєприпаси Другої світової
Детальніше
Прикраса стала загрозою у Вінниці бійці ДСНС розрізали перстень прямо на руці постраждалого
Прикраса стала загрозою: у Вінниці бійці ДСНС розрізали перстень прямо на руці постраждалого
Детальніше