Підривника залізничного вокзалу та лікарні у Вінниці затримали

"Підривника" залізничного вокзалу та лікарні у Вінниці затримали

10:45 27.12.2021

Телефоном чоловік повідомив про замінування залізничного вокзалу та лікарні швидкої медичної допомоги у Вінниці. Підозрюваного поліція затримала. Наразі чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Повідомлення надійшло до поліції близько 22:30 від рятувальників. На їх телефонну лінію подзвонив невідомий чоловік та повідомив, що невдовзі може статися вибух.

За вказаними адресами виїхали слідчо-оперативні групи поліції, працівники вибухотехнічної служби, кінологи, інші профільні служби. З приміщень вокзалу та лікарні швидкої медичної допомоги поліцейські евакуювали понад 100 людей. Вибухотехніки та кінологи обстежили приміщення та прилеглі до них території. Небезпечних предметів не виявили.

Поліцейські встановили особу чоловіка, який телефонував до поліції. Ним виявився 34-річний житель Черкаської області. Чоловіка затримали патрульні поліцейські на Соборній, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Підривника залізничного вокзалу та лікарні у Вінниці затримали

Підозрюваний розповів, що він повідомив про замінування заради розваги. Чоловіка затримали у процесуальному порядку та помістили до ізолятора тимчасового тримання.  

За фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності слідчий відділ поліції розпочав кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачено покарання - до шести років позбавлення волі. Проводиться розслідування.

Нагадаємо, 30 червня у Козятині невідомий чоловік зателефонував до поліції та повідомив про замінування лікарні. Підозрюваного затримали протягом години після отримання повідомлення.

Читайте також

Ховався у лісі на Вінниччині затримали небезпечного втікача, якого шукали три дні
Ховався у лісі: на Вінниччині затримали небезпечного втікача, якого шукали три дні
Детальніше
На Вінниччині знищили 76-міліметровий артснаряд часів Другої світової війни
На Вінниччині знищили 76-міліметровий артснаряд часів Другої світової війни
Детальніше
Електропоїзд Козятин — Київ курсує 6 червня з затримкою
Електропоїзд Козятин — Київ курсує 6 червня з затримкою
Детальніше
Нічні пригоди на вул.Київській вінницькі патрульні зупинили нетверезого водія на елітній іномарці
Нічні пригоди на вул.Київській: вінницькі патрульні зупинили нетверезого водія на елітній іномарці
Детальніше
У Вінницькому районі через вантажівку сталася потрійна ДТП з постраждалою
У Вінницькому районі через вантажівку сталася потрійна ДТП, є постраждала
Детальніше
На Вінниччині в межах операції «Мігрант» виявили порушників із Молдови та РФ
На Вінниччині в межах операції «Мігрант» виявили порушників із Молдови та рф
Детальніше