Підприємець, який нажився на ремонті велодоріжки в Козятині, сидітиме під арештом

Підприємець, який нажився на ремонті велодоріжки в Козятині, сидітиме під арештом

17:38 20.06.2022

Сьогодні, 20 червня, Вінницький апеляційний суд частково задовольнив апеляційну скаргу прокурора та ухвалив застосувати стосовно підозрюваного у службовому підробленні та привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем, домашній арешт із 22:00 до 06:00.

До цього Козятинський міськрайонний суд обрав підозрюваному як запобіжний захід особисте зобов’язання, з чим і не погодилася сторона обвинувачення. Тож просила скасувати рішення суду першої інстанції та ухвалити узяти ймовірного злочинця під варту.

Свої вимоги мотивувала обґрунтованою підозрою, ризиками, що він впливатиме на свідків, уникатиме суду й слідства, а ще – інкримінованим особливо тяжким кримінальним правопорушенням, за який передбачено від семи до дванадцяти років ув’язнення. До того ж, на думку прокурора, підозрюваний може знищити бухгалтерські документи, - повідомляє Вінницький апеляційний суд.

Підозрюють же чоловіка в тому, що він нібито заволодів бюджетними коштами, виділеними на капітальний ремонт дороги та тротуару з влаштуванням велодоріжки у Козятині. За версією слідства, у документи підприємець уносив неправдиві дані про фактичний розмір зарплатні своїх підлеглих: частину отриманих бюджетних коштів виплачував найманим працівникам, а решту залишав собі.

Нагадаємо, Вінницький апеляційний суд залишив у силі ухвалу слідчого судді міського суду про застосування до підозрюваного в пограбуванні запобіжного заходу – тримання під вартою з визначенням майже 750 тисяч гривень застави.

Читайте також

У Вінниці засудили фаната «руського міра», який закликав до повалення конституційного ладу
У Вінниці засудили фаната «руського міра», який закликав до повалення конституційного ладу
Детальніше
«Максимально надолужуємо» рейс Козятин – Київ вибився з графіка на понад пів години
«Максимально надолужуємо»: рейс Козятин – Київ вибився з графіка на понад пів години
Детальніше
Ціна зради — 15 років тюрми вінницькі прокурори вивели на чисту воду «крота» з «Укроборонпрому»
Ціна зради — 15 років тюрми: вінницькі прокурори вивели на чисту воду «крота» з «Укроборонпрому»
Детальніше
У Вінниці суд виніс вирок співачці Таїсії Повалій 12 років тюрми та повна конфіскація майна
У Вінниці суд виніс вирок співачці Таїсії Повалій: 12 років тюрми та повна конфіскація майна
Детальніше
Замість відбудови — розкрадання на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Замість відбудови — розкрадання: на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Детальніше
20 років тюрми не вистачило у Вінниці рецидивіст викрав авто прямо з-під вікон власника
20 років тюрми не вистачило: у Вінниці рецидивіст викрав авто прямо з-під вікон власника
Детальніше