Підозрюваний в розбійному нападі на гайсинську агрофірму буде під вартою

Підозрюваний в розбійному нападі на гайсинську агрофірму буде під вартою

14:47 22.08.2023

Вчора, 22 серпня, Вінницький апеляційний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу захисника на ухвалу слідчого судді Вінницького міського суду, якою підозрюваному у розбійному нападі на одне із сільськогосподарських товариств Гайсинського району Віталію О. обрано запобіжний захід - тримання під вартою без визначення застави.

Головний аргумент захисника підозрюваного - ризики, наприклад, вчинення нового кримінального правопорушення та переховування від слідства і суду ні слідчий, ні прокурор не довели. Тому переконував колегію суддів змінити ухвалу суду першої інстанції й обрати ймовірному правопорушнику запобіжний захід - тримання під вартою з одночасним визначенням застави.  

Сам підозрюваний підтримав апеляційну скаргу свого захисника та просив суд зважити на те, що він допомагає Збройним Силам України, був волонтером в окупованій Бучі. Прокурор же на судовому засіданні зазначив, зокрема: О. підозрюють в особливо тяжкому злочині, який, можливо, скоїв перебуваючи на запобіжному заході у вигляді 630 тисяч 600 гривень застави. Якщо вину чоловіка доведуть, йому загрожуватиме до 15 років позбавлення волі. Тож, на думку сторони обвинувачення, належну процесуальну поведінку підозрюваного може забезпечити лише тримання під вартою, - інформує пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Як повідомив під час апеляційного розгляду суддя-доповідач Володимир Медяний, слідство нині встановлює, чи справді 7 серпня цього року Віталій О. та ще двоє чоловіків в балаклавах відтиснули стулку вікна адмінбудівлі одного із сільськогосподарських товариств Вінниччини, проникли всередину, зв’язали руки охороннику, погрожуючи йому пістолетом, і викрали із сейфу в кабінеті 225 тисяч гривень.

Нагадаємо, у Вінницькому міському суді відбулись судові засідання, на яких розглянули клопотання сторін обвинувачення про застосування запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою для трьох чоловіків, які підозрюються в розбійному нападі на агрофірму.

Читайте також

Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню: на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Детальніше
15 років тюрми та повна конфіскація у Вінниці винесли вирок «заступнику начальника» окупаційної поліції
15 років тюрми та повна конфіскація: у Вінниці винесли вирок «заступнику начальника» окупаційної поліції
Детальніше
«Драгер» зашкалював під Вінницею 42-річна керманичка вразила ступенем сп’яніння
«Драгер» зашкалював: під Вінницею 42-річна керманичка вразила ступенем сп’яніння
Детальніше
На трасі під Вінницею зупинили водія з «чужими» правами
На трасі під Вінницею зупинили водія з «чужими» правами
Детальніше
Нервовий водій і повна сумка гранат на трасі у Вінницькій області зупинили небезпечне авто
Нервовий водій і повна сумка гранат: на трасі у Вінницькій області зупинили небезпечне авто
Детальніше
Вінниця інвестує у ДНК-лабораторію 1,8 мільйона на ідентифікація загиблих і докази воєнних злочинів рф
Вінниця інвестує у ДНК-лабораторію: 1,8 мільйона на ідентифікація загиблих і докази воєнних злочинів рф
Детальніше