Підозрюваний у шахрайстві на Вінниччині втік за кордон та надіслав листа поліції

Підозрюваний у шахрайстві на Вінниччині втік за кордон та надіслав листа поліції

15:34 24.12.2021

Сьогодні, 24 грудня, Вінницький апеляційний суд залишив без змін ухвалу слідчого судді Вінницького міського суду, якою до чоловіка, підозрюваного у шахрайстві, як запобіжний захід застосовано тримання під вартою.

Підозрюваний на апеляційний розгляд не з’явився: перебуває в міжнародному розшуку. Встановили, що чоловік виїхав у Польщу. Звідти надіслав поліції лист та флеш-накопичувавач із відеозверненням. Говорив, що статус підозрюваного усвідомлює, але працювати зі слідством не бажає.

За версією правоохоронців, чоловік розробив план злочинної діяльності – незаконного продажу чужих земельних ділянок. Реалізувати його допомогли двоє співучасників.

Коли укладали договори купівлі-продажу, чоловік виконував роль продавця майна, а жінка – покупця. Під час нотаріального посвідчення документів використали фальшивий паспорт на ім'я чоловіка, власника земельних ділянок, розташованих у Зарванцях поблизу Вінниці. Відтак підозрюваний завдав потерпілому майнової шкоди майже на півтора мільйона, — інформує Вінницький апеляційний суд.

27-річному чоловіку інкримінують придбання права на майно шляхом обману, вчиненому за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах. За таке діяння передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, у Вінниці викрили схему шахрайства з банківськими картами. Для того, аби виманювати у людей гроші організували підпільний колцентр, де працювали 25 осіб.

Читайте також

Смертельна аварія під Віницею суд не пом'якшив запобіжний захід підлітку, який був за кермом
Смертельна аварія під Віницею: суд не пом'якшив запобіжний захід підлітку, який був за кермом
Детальніше
Поліція попередила вінничан про схему заробітку на оренді банківських карт
Поліція попередила вінничан про схему заробітку на оренді банківських карт
Детальніше
Колабораціонізм у Вінниці судили організаторку незаконних «виборів» на Луганщині
Колабораціонізм: у Вінниці судили організаторку незаконних «виборів» на Луганщині
Детальніше
Вінницька громада відстояла заповідник — рішення суду залишилося чинним
Вінницька громада відстояла заповідник — рішення суду залишилося чинним
Детальніше
У Вінниці двох чоловіків засудили за серію квартирних крадіжок
У Вінниці двох чоловіків засудили за серію квартирних крадіжок
Детальніше
Масштабна спецоперація СБУ та поліції ліквідовано 94 шахрайські кол-центри, вилучено елітні авто та понад 2 мільйони доларів.
СБУ та поліція викрили 94 шахрайські кол-центри: обшуки були й на Вінниччині
Детальніше