Підозрюваний спробував збути у Вінниці понад 300 згортків з метадоном

Підозрюваний спробував збути у Вінниці понад 300 згортків з метадоном

14:56 08.04.2021

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури повідомлено про підозру жителю Вінницької області, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту наркотичних засобів).

За даними слідства, 23-річний чоловік незаконно зберігав наркотичні засоби з метою їх подальшого збуту на території Вінниці.

Під час затримання підозрюваного в порядку ст. 208 КПК України при ньому виявлено та вилучено 86 згортків із метадоном. Окрім того, під час обшуку за місцем проживання чоловіка співробітники поліції вилучили ще 245 згортків із тією ж самою наркотичною речовиною, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

На цей час до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб.

У кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, вживаються заходи для встановлення всіх обставин події, - додають у прокуратурі.

Нагадаємо, у Вінниці затримали 27-річну підозрювану у збуті метадону.

Читайте також

На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Детальніше
Екс-посадоця підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Екс-керівника підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Детальніше
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до 8 років ув'язнення
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до восьми років ув'язнення
Детальніше
Брали дозвіл на дослідження, а продавали пісок роками на Вінниччині викрили незаконний кар'єр
Брали дозвіл на дослідження, а продавали пісок роками: на Вінниччині викрили незаконний кар'єр
Детальніше
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі: у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
Детальніше