Підозрюваного у зґвалтуванні затримали у Крижопільському районі

Підозрюваного у зґвалтуванні затримали у Крижопільському районі

16:59 20.09.2020

31-річного донеччанина підозрюють у вчиненні сексуального насилля над падчеркою. Чоловік провину заперечує.

Підозрюваного у зґвалтуванні затримали у Крижопільському районі

17 вересня до поліції зателефонував житель Крижопільського району. Він розповів, що його онуку зґвалтував співмешканець доньки. Поліція затримала чоловіка у будинку, де дівчина мешкає разом з бабусею та дідусем. В Крижопільський район підозрюваний приїхав погостювати з Одещини. Там він проживає з матір’ю потерпілої. Чоловік уже раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів. 

За попередньою інформацією слідства, чоловік вирішив вчинити насилля поки родичів не було вдома. Зловмисник заманив падчерку в гостьовий будинок на території господарства та зґвалтував. Дівчина наважилась розповісти про те, що сталося, дідусеві. Він відразу і повідомив про це поліцію. 

Слідчо-оперативна група вилучила докази, що вказують на причетність підозрюваного до злочину. Сам зловмисник свою провину заперечує. Факт сексуального насилля над дівчинкою підтвердили і лікарі.
 

Читайте також

Нервував та мав ознаки сп'яніння вінницькі патрульні зупинили BMW на трасі М-30
Нервував та мав ознаки сп'яніння: вінницькі патрульні зупинили BMW на трасі М-30
Детальніше
Розбили авто та поранили правоохоронця у Тиврові затримали двох військових
Розбили авто та поранили правоохоронця: у Тиврові затримали двох військових
Детальніше
Тимчасові татуювання та веснянки поліція оприлюднила прикмети зниклих матері та доньки з Вінниці
Тимчасові татуювання та веснянки: поліція оприлюднила прикмети зниклих матері та доньки з Вінниці
Детальніше
Пішла на навчання і не повернулась поліція розшукує 15-річну вінничанку
Пішла на навчання і не повернулась: поліція розшукує 15-річну вінничанку
Детальніше
Напади на дітей у Жмеринці, Львові, на Закарпаття що рятувало малюків в усіх цих резонансних справах
Напади на дітей у Жмеринці, Львові, на Закарпатті: що рятувало малюків в усіх цих резонансних справах
Детальніше
У Шаргороді жінка викрала 7000 гривень з картки односельця
У Шаргороді жінка викрала 7000 гривень з картки односельця
Детальніше