Нічна бійка у Вінниці один учасник в лікарні, інший - в ізоляторі

Нічна бійка у Вінниці: один учасник в лікарні, інший - в ізоляторі

11:00 12.08.2022

11 серпня на місці злочину поліцейські Вінницького районного управління поліції затримали 30-річного жителя Вінниці, який під час раптово виниклого конфлікту наніс тяжкі тілесні ушкодження вінничанину. Потерпілий госпіталізований до лікарні, зловмисник поміщений до ізолятора тимчасового тримання.

Близько 22.20 до поліції надійшло повідомлення від місцевого жителя, який став очевидцем злочину. Заявник розповів, що на вулиці Максимовича двоє нетверезих чоловіків вчинили бійку. За викликом на місце події відразу прибула слідчо-оперативна група поліції.

Як розповів керівник Вінницького районного управління поліції Віталій Курчик, зловмисника поліцейські затримали на місці злочину. Ним виявився 30-річний вінничанин.

43-річному потерпілому працівники поліції викликали швидку допомогу. Його у важкому стані госпіталізовано до медичного закладу, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Поліцейські з’ясували, що потерпілий разом із затриманим відпочивали в компанії знайомих. Під час розпиття спиртних напоїв між чоловіками виник конфлікт, в ході якого підозрюваний руками завдав кілька ударів по тілу потерпілого.

Наразі чоловіка затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання, - додають у поліції.

За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження). За такий злочин чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі. Слідство вирішує щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, Вінницький міський суд Вінницької області визнав обґрунтованими доводи прокурора Жмеринської окружної прокуратури та визнав винуватим 30-річного жителя Жмеринського району у вчиненні злочину, передбаченого п.4 ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство з особливою жорстокістю).

Читайте також

Поліція розшукує підлітків, які самовільно покинули медзаклад у Вінниці
Поліція розшукує підлітків, які самовільно покинули медзаклад у Вінниці
Детальніше
На Вінниччині п'яна жінка накинулась з ножем на 12-річну дитину
На Вінниччині п'яна жінка накинулась з ножем на 12-річну дитину
Детальніше
16-річному вінничанину, який напав на однолітка у ТРЦ, повідомили про підозру
У Вінниці повідомили про підозру 16-річному підлітку, який напав на однолітка у ТРЦ
Детальніше
У Калинівці водій збив 64-річного пішохода, який рухався узбіччям дороги
У Калинівці водій збив 64-річного пішохода, який рухався узбіччям дороги
Детальніше
Суд не пом'якшив запобіжний захід нападнику на родину вінницьких підприємців
Суд не пом'якшив запобіжний захід нападнику на родину вінницьких підприємців
Детальніше
Поліція запустила офіційний застосунок 112 - завантажуйте собі та близьким
Поліція запустила офіційний застосунок 112 - завантажуйте собі та близьким
Детальніше