Наркотики замість документів нічний інцидент з водієм на вулицях Вінниці

Наркотики замість документів: патрульні зупинили у Вінниці водія-порушника

Сьогодні 17:15

У Вінниці на вулиці Академіка Янгеля патрульні виявили водія, який не лише порушив правила дорожнього руху, а й, імовірно, мав при собі заборонені речовини.

Про це інформує ВІТА ТБ, посилаючись на патрульну поліцію Вінницької області.

Під час патрулювання міста інспектори зупинили автомобіль ВАЗ 2112 за порушення правил дорожнього руху. За кермом перебував 43-річний чоловік. Спілкуючись із водієм, поліцейські помітили характерні ознаки наркотичного сп'яніння. Проте проходити офіційний огляд у лікаря-нарколога вінничанин навідріз відмовився, — йдеться у повідомленні.

Оскільки чоловік помітно нервував, патрульні прийняли рішення про проведення поверхневої перевірки. В результаті огляду у громадянина знайшли поліетиленовий пакет, у якому було сховано чотири фольгові згортки з речовиною, зовні схожою на наркотичну.

Через підозру у зберіганні заборонених речовин на місце події викликали слідчо-оперативну групу. Окрім кримінального аспекту справи, водій отримав і адміністративні покарання: патрульні склали протокол за керування у стані сп’яніння (ч. 1 ст. 130 КУпАП) та винесли постанову за відсутність посвідчення водія (ч. 1 ст. 126 КУпАП).

Нагадаємо, поліцейські завадили масштабному розповсюдженню психотропних речовин, затримавши 34-річного зловмисника «на гарячому». Фігурантом справи виявився мешканець Харківської області, який останнім часом проживав у Вінниці.

Читайте також

Кулі замість аргументів 16-річний підліток стріляв вночі по перехожому
16-річний підліток стріляв вночі по перехожому у Вінниці
Детальніше
«Забула, де живе» у Вінниці небайдужий перехожий та поліція рятували 88-річну жінку
«Забула, де живе»: у Вінниці небайдужий перехожий та поліція рятували 88-річну жінку
Детальніше
Масштабна троща на Вінниччині ВАЗ відкинуло під вантажівку після удару Mercedes
Масштабна троща на Вінниччині: ВАЗ відкинуло під вантажівку після удару Mercedes
Детальніше
Subaru збив літню жінку посеред білого дня у Гайсині — потерпіла у лікарні
Subaru збив літню жінку посеред білого дня у Гайсині — потерпіла у лікарні
Детальніше
Нічна ДТП у Вінниці водій протаранив автобус і кинув травмованих друзів напризволяще
Нічна ДТП у Вінниці: водій протаранив автобус і кинув травмованих друзів напризволяще
Детальніше
Два роки наруги на Вінниччині затримали вітчима, який систематично ґвалтував малолітню падчерку
Два роки наруги: на Вінниччині затримали вітчима, який систематично ґвалтував малолітню падчерку
Детальніше