На Жмеринщині директор будівельної кампанії привласнив 1,3 бюджетних мільйони

На Жмеринщині директор будівельної кампанії привласнив 1,3 бюджетних мільйони

15:37 24.04.2025

Слідчі поліції оголосили підозру директору будівельної компанії у привласненні понад 1,3 млн грн бюджетних коштів, виділених на ремонт доріг.

Про це 24 квітня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Досудове розслідування встановило, що протягом вересня 2021 року 53-річний підозрюваний, зловживаючи своїм службовим становищем, вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт, частина з яких фактично не виконувалася, неправдиві відомості щодо їхніх обсягів та вартості, - йдеться у повідомленні. 

Як показала судова будівельно-технічна експертиза, на рахунки підприємства безпідставно надійшли понад 1,3 млн грн, які фігурант використав для проведення фінансових операцій, що мають ознаки легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

Повідомили про підозру

Слідчі Жмеринського районного відділу поліції за процесуального керівництва Жмеринської окружної прокуратури повідомили посадовцю про підозру у вчиненні ряду кримінальних правопорушень, серед яких:

  • привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191); 
  • службове підроблення (ч. 1 ст. 366);  
  • легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 1 ст. 209).

Санкції статей передбачають до 12 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та з конфіскацією майна.

Розслідування триває.

Нагадаємо, у Гайсині слідчі завершили розслідування стосовно ексдиректорки закладу дошкільної освіти, обвинуваченої у привласненні понад півмільйона гривень бюджетних коштів. Наразі обвинувальний акт скеровано до суду. 

Читайте також

«За оборону України» і «Срібний хрест» колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
«За оборону України» і «Срібний хрест»: колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
Детальніше
Тульчинські поліцейські вшанували пам'ять загиблого побратима в день його народження
Тульчинські поліцейські вшанували пам'ять загиблого побратима в день його народження
Детальніше
Велика полуниця — не «хімія» вінницький фермер розкрив секрети якісного врожаю
Велика полуниця — не «хімія»: вінницький фермер розкрив секрети якісного врожаю
Детальніше
Яблуневе, Вишневе, Адамівка та ще чотири села де в Калинівській громаді відремонтували дороги
Яблуневе, Вишневе, Адамівка та ще чотири села: де в Калинівській громаді відремонтували дороги
Детальніше
На Вінниччині зафіксовано перший цьогорічний випадок лептоспірозу що відомо про небезпечну хворобу
На Вінниччині зафіксовано перший цьогорічний випадок лептоспірозу: що відомо про небезпечну хворобу
Детальніше
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
Детальніше