На вулиці Келецькій на тротуарі насмерть збили жінку

На вулиці Келецькій на тротуарі насмерть збили жінку

12:00 02.12.2020

Автотроща сталась напередодні, 1 грудня. Некерований мікроавтобус  Renault  здійснив наїзд на 74–річну вінничанку, яка від отриманих тілесних ушкоджень померла.

За попередньою інформацією, 28–річний водій автомобіля Renault Master залишив автівку запаркованою на стоянці та пішов до магазину. Після цього мікроавтобус почав самовільно рухатися та здійснив наїзд на літню жінку, яка знаходилась на тротуарі попереду автомобіля.

У результаті наїзду 74–річна жителька обласного центру від отриманих тілесних ушкоджень померла у лікарні під час надання медичної допомоги.

На вулиці Келецькій на тротуарі насмерть збили жінку

Поліція призначила ряд експертиз, в ході яких буде встановлена причина автопригоди.

Як ми повідомляли раніше, В Могилів-Подільському водій Opel збив пішохода на «зебрі» та втік. Розшукують свідків

Читайте також

Масштабна ДТП на Вінниччині зіткнулися легковик, автобус та вантажівка — є постраждалі
Масштабна ДТП на Вінниччині: зіткнулися легковик, автобус та вантажівка — є постраждалі
Детальніше
Амфетамін у гаражі поліцейські Вінниці вилучили у харків’янина понад пів кілограма психотропів
Амфетамін у гаражі: поліцейські Вінниці вилучили у харків’янина понад пів кілограма психотропів
Детальніше
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Детальніше
Спецоперація у Тульчинському районі за нелегальну переправу через кордон вінничанину загрожує тюрма
Спецоперація у Тульчинському районі: за нелегальну переправу через кордон вінничанину загрожує тюрма
Детальніше
Поминальні вихідні на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Поминальні вихідні: на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Детальніше
Матюки замість перепустки нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Матюки замість перепустки: нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Детальніше