На Вінниччині затримали зрадника, якого завербували ще п'ять років тому

На Вінниччині затримали зрадника, якого завербували ще п'ять років тому

12:32 12.07.2022

Працівники Управління карного розшуку обласного главку та відділення поліції №1 Могилів-Подільського районного відділу поліції викрили чоловіка, який працював на спецслужби так званої днр та росії.

34-річний громадянин уродженець Донеччини підписаний на телеграм-канали, які підтримують збройну агресію росії щодо України. Під час огляду його ноутбука знайшли інформацію, що свідчить про можливу причетність до підривної діяльності та співпраці зі спеціальними службами днр та росії.

Чоловік повідомив, що у 2017 році його завербував співробітник мгб так званої днр. Саме від нього фігурант отримував завдання щодо збору інформації про військовослужбовців ЗСУ, місця їх дислокації та озброєння, яку надалі передавав через мережу інтернет за винагороду у сумі одна тисяча доларів США, - повідомив начальник поліції Вінниччини Іван Іщенко.

Чоловіка передали співробітникам СБУ у Вінницькій області для встановлення всіх обставин і фактів співпраці з ворогом.

Нагадаємо, Служба безпеки України встановила причетність 40-річного уродженця Дніпропетровської області до участі у діяльності терористичних організацій. Під керівництвом Вінницької обласної прокуратури триває досудове розслідування.

Embedded thumbnail for На Вінниччині затримали зрадника, якого завербували ще п'ять років тому

Читайте також

Експертиза підтвердила загибель морпіха з Вінниччини Сергія Шепети
Експертиза підтвердила загибель морпіха з Вінниччини Сергія Шепети
Детальніше
Більше ніж просто турбота як у Вінниці готують спеціалістів до боротьби з ПТСР та виснаженням
Більше ніж просто турбота: як у Вінниці готують спеціалістів до боротьби з ПТСР та виснаженням
Детальніше
«Евакуація життя» у Вінниці відкрили зворушливу виставку про порятунок тварин з-під обстрілів
«Евакуація життя»: у Вінниці відкрили зворушливу виставку про порятунок тварин з-під обстрілів
Детальніше
Масштабне браконьєрство на Вінниччині збитки перевищили 7 мільйонів гривень
Масштабне браконьєрство на Вінниччині: збитки перевищили 7 мільйонів гривень
Детальніше
Викрадення та штурм КОРДу у Вінниці судитимуть батька з сином, які вибивали з підприємців мільйони доларів
Викрадення та штурм КОРДу: у Вінниці судитимуть батька з сином, які вибивали з підприємців мільйони доларів
Детальніше
Шокуючі деталі справи педофіла у Вінниці від інтернет-переписки до сексуального насильства та порнографії
Від інтернет-переписки до згвалтування: у Вінниці судитимуть підприємця за зґвалтування 12-річної
Детальніше