На Вінниччині затримали двох підозрюваних у крадіжках

На Вінниччині затримали двох чоловіків, яких підозрюють у крадіжках

15:44 29.03.2022

28 березня немирівські оперативники під час відпрацювання території обслуговування на одній з вулиць міста зупинили раніше судимого за майнові та наркозлочини 40-річного місцевого жителя. Під час поверхневого огляду поліцейські виявили у нього мобільний телефон марки Redmi, походження якого чоловік не зміг пояснити.

Поліцейські встановили, що телефон належить 26-річному місцевому жителю. З’ясувалось, що кілька годин до цього чоловік разом з потерпілим розпивали спиртні напої. Скориставшись безпорадним станом знайомого, зловмисник викрав у нього телефон. Наразі підозрюваний затриманий в процесуальному порядку та перебуває  в ізоляторі тимчасового тримання.

Цього ж дня до відділення поліції №2 Хмільницького районного відділу надійшло повідомлення від охоронця одного з товариств Самгородської територіальної громади. Заявник повідомив, що 30-річний місцевий житель, працівник цього ж підприємства, намагався викрасти понад 100 кілограмів комбікорму, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

На Вінниччині затримали двох підозрюваних у крадіжках

За цими фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками злочинів передбачених ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, 28 березня працівники поліції в Гайсині затримали 30-річного чоловіка, який зателефонував на службу "102" та повідомив про замінування магазину в районному центрі.

Читайте також

Пішла по гриби й заблукала в лісі на Вінниччині поліцейські розшукали пенсіонерку
Пішла по гриби й заблукала в лісі: на Вінниччині поліцейські розшукали пенсіонерку
Детальніше
У Вінниці ліцеї облаштовують засобами контролю задля безпеки дітей
Задля безпеки учнів ліцеї у Вінниці облаштовують засобами контролю
Детальніше
На Вінниччині депутат «купив» фіктивний шлюб із жінкою з інвалідністю
На Вінниччині депутат «купив» фіктивний шлюб із жінкою з інвалідністю
Детальніше
Пенсіонер, з вини якого у ДТП травмувались три людини, постане перед судом
Пенсіонеру, з вини якого у ДТП травмувались три людини, повідомили про підозру
Детальніше
На Вінниччині зупинили авто з чоловіками мобілізаційного віку, яких везли до кордону
На Вінниччині зупинили авто з чоловіками мобілізаційного віку, яких везли до кордону
Детальніше
Родини вінницьких поліцейських, які зникли на фронті безвісті, отримали нагороди
Родини вінницьких поліцейських, які зникли на фронті безвісті, отримали нагороди
Детальніше