На Вінниччині затримали чоловіків, які пропонували 3000 євро за перетин кордону

На Вінниччині затримали чоловіків, які пропонували 3000 євро за перетин кордону

13:53 21.03.2022

20 березня двоє чоловіків призовного віку пропонували хабар офіцеру  прикордонного загону, щоб незаконно перетнути кордон. 

Подія трапилася в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення Могилів-Подільського прикордонного загону. Підозрювані жителі Полтавської області віком 30 та 41 років.

Затримали двох зловмисників слідчі слідчого управління  обласної поліції за силової підтримки бійців спецпідрозділу КОРД спільно з працівниками УСБУ, прикордонниками за процесуального керівництва Вінницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Підозрювані намагалися незаконно перетнути українсько-молдовський кордон з метою уникнення призову на військову службу. Передача коштів відбулася в оглядовому залі в зоні митного контролю. Грошові кошти вилучені, - прокоментував керівник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління обласного главку поліції Євген Кронівець.

Поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 ККУ (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). За таке правопорушення зловмисникам загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Слідство готує матеріали для  оголошення затриманим про підозру та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Наразі підозрювані затримані та перебувають в ізоляторі тимчасового тримання.

Нагадаємо, 19 березня у Ладижині охоронник магазину затримав правопорушника, який вчинив  крадіжку безпровідної гарнітури до телефона. Слідчо-оперативна група, що приїхала на виклик, задокументувала  правопорушення та затримала зловмисника. 

Embedded thumbnail for На Вінниччині затримали чоловіків, які пропонували 3000 євро за перетин кордону

Читайте також

Вінниця прощалась із загиблим на Харківщині сапером Олегом Остапчуком
Вінниця прощалась із загиблим на Харківщині сапером Олегом Остапчуком
Детальніше
На Донеччині загинув 37-річний доброволець із Вінницьких Хуторів Роман Стратійчук
На Донеччині загинув 37-річний доброволець із Вінницьких Хуторів Роман Стратійчук
Детальніше
«Ми звикли до цього болю» у Вінниці вшанували пам’ять офіцерів, чиє життя обірвав ворожий обстріл
«Ми звикли до цього болю»: у Вінниці вшанували пам’ять офіцерів, чиє життя обірвав ворожий обстріл
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
«Мамо, я там, де хотів бути» вінницькі школярі почули останні слова захисників Маріуполя
«Мамо, я там, де хотів бути»: вінницькі школярі почули останні слова захисників Маріуполя
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше