На Вінниччині затримали 18-річного юнака, який зливав військові об’єкти

На Вінниччині затримали 18-річного юнака, який "зливав" військові об’єкти

12:33 26.04.2022

23 квітня до поліції надійшла оперативна інформація про хлопця, який проводить відео зйомку військових об’єктів Вінницької області.

Поліцейські одразу встановили особу. Ним виявився 18-річний житель Слов’янська Донецької області, який нещодавно переїхав до Вінниці.

В телефоні затриманого оперативники знайшли фото та відео матеріали з територій стратегічно важливих військових об’єктів, які він надсилав за межі України, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Юнака передали відповідним спецслужбам.

Нагадаємо, у Жмеринці поліцейські затримали прихильника "руського міра", який займався проросійською агітацією. У домі чоловіка поліцейські вилучили пропагандистську атрибутику.

Читайте також

Виплати, реабілітація, документи де ветеранам Вінниччини отримати фахову підтримку без бюрократії
Виплати, реабілітація, документи: де ветеранам Вінниччини отримати фахову підтримку без бюрократії
Детальніше
Поминальні вихідні на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Поминальні вихідні: на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Детальніше
Міг здетонувати будь-якої миті вінницькі сапери знешкодили артилерійський снаряд
Міг здетонувати будь-якої миті: вінницькі сапери знешкодили артилерійський снаряд
Детальніше
Уродженець Москви розстрілював киян просто на вулиці нападника вбили правоохоронці
Уродженець Москви розстрілював киян просто на вулиці: нападника вбили правоохоронці
Детальніше
«Опублікуйте це відео» вдова загиблого вінничанина звернулася до Ігоря Кондратюка з останньою волею чоловіка
«Опублікуйте це відео»: вдова загиблого вінничанина звернулася до Ігоря Кондратюка з останньою волею чоловіка
Детальніше
Виписали з лікарні медики Вінниці врятували 18-річного юнака, який опинився в епіцентрі ракетного удару
Виписали з лікарні: медики Вінниці врятували 18-річного юнака, який опинився в епіцентрі ракетного удару
Детальніше