На Вінниччині винесли вирок молодику, який згвалтував неповнолітню дівчинку

На Вінниччині винесли вирок молодику, який згвалтував неповнолітню дівчинку

12:35 12.09.2023

Бершадський районний суд, на підставі зібраних поліцією доказів, визнав винним 35-річного жителя Гайсинського району у згвалтуванні неповнолітньої дівчинки.

Про це 12 вересня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Затримали підсудного 1 травня торік працівники Відділу поліції № 1 Гайсинського районного управління поліції відразу після отримання повідомлення про злочин за його місцем проживання. Під час досудового розслідування слідчі встановили, що перебуваючи на підпитку, правопорушник запропонував 15-річній потерпілій зайти до нього додому. У помешканні він напав на дівчину, та, погрожуючи фізичною розправою, зґвалтував її, - йдеться у повідомленні.

Ще дві справи в суді

Наразі у суді відносно засудженого перебувають на розгляді справи за вчинення ним злочинів, передбачених ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ст. 129 (Погроза вбивством) Кримінального кодексу України.

Суд першої інстанції визнав винним обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування), і визначив міру покарання - дев'ять років позбавлення волі.

Нагадаємо, слідчі обласного главку поліції повідомили про підозру 27-річному чоловіку, який вчинив особливо тяжкий злочин відносно 13-річної дитини. На період досудового розслідування суд обрав зловмиснику запобіжний захід - тримання під вартою з можливістю внесення застави у вигляді 805 200 гривень.

Читайте також

На Вінниччині водій Opel не впорався з керуванням і в’їхав у відбійник
На Вінниччині водій Opel не впорався з керуванням і в’їхав у відбійник
Детальніше
Стріляв у бік підлітків на Вінниччині чоловіка засудили до 3 років ув’язнення
Стріляв у бік підлітків: на Вінниччині чоловіка засудили до 3 років ув’язнення
Детальніше
Підроблений техпаспорт за гроші на Вінниччині викрили посадовця Бюро технічної інвентаризації
Підроблений техпаспорт за гроші: на Вінниччині викрили посадовця Бюро технічної інвентаризації
Детальніше
У Жмеринці після зіткнення з ВАЗом до лікарні потрапила 54-річна велосипедистка
У Жмеринці після зіткнення з ВАЗом до лікарні потрапила 54-річна велосипедистка
Детальніше
ДТП у Бершаді після зіткнення двох авто медики допомагали водійці Jeep
ДТП у Бершаді: після зіткнення двох авто медики допомагали водійці Jeep
Детальніше
Смертельна ДТП у Вахнівці після зіткнення з Hyundai загинув підліток на скутері
Смертельна ДТП у Вахнівці на Вінниччині: після зіткнення з Hyundai загинув підліток на скутері
Детальніше