На Вінниччині шестеро селян отруїлись пестицидами

На Вінниччині вісім селян отруїлись пестицидами

11:47 25.07.2023

На Вінниччині вісім селян отруїлись пестицидами - за фактом отруєння жителів Хмільницького району поліція розпочала розслідування.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

24 липня до поліції надійшла інформація про отруєння жителів села Широка Гребля. Загалом до лікарні госпіталізували вісім людей, троє з них неповнолітні, - йдеться у повідомленні.

Проведеними першочерговими заходами поліцією встановлено, що потерпілі отруїлись пестицидами за місцями свого проживання після обробки фермерським господарством полів, які розташовані поблизу населеного пункту.

Потерпілі віком - 10, 17, 25, 36, 58, 61 та 59 років. Вони госпіталізовані до лікарні.

Стан потерпілих задовільний, загрози їх життю немає.

Мовою закону

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.241 Кримінального кодексу України (забруднення атмосферного повітря). За таке правопорушення передбачене покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, харчове отруєння швидко проявляє свою симптоматику: уже через 2–4 години після вживання неякісних продуктів. Якщо причина гострого стану — токсичні речовини (отруйні гриби, ягоди тощо) погіршення самопочуття може виникнути пізніше — через 8–12 годин.

До поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію двох дітей, віком 9 та 12 років, мешканців села Осіївка Гайсинського району, з симптомами отруєння. Цього ж дня за допомогою до лікарів з подібними симптомами звернулись ще декілька дорослих  місцевих  жителів. Після огляду лікарями їх відпустили додому.

Embedded thumbnail for На Вінниччині вісім селян отруїлись пестицидами

Читайте також

Щоб не було повісток як командир відділення вінницького ТЦК заробляв на мобілізації
Щоб не було повісток: як командир відділення вінницького ТЦК заробляв на мобілізації
Детальніше
Нічна пожежа у Вінниці поліція затримали школяра, який зафільмував власний злочин
Нічна пожежа у Вінниці: поліція затримали школяра, який зафільмував власний злочин
Детальніше
«Коктейль» із наркотиків і п'ять років без прав у Вінниці затримали керманича елітного кросовера
«Коктейль» із наркотиків і п'ять років без прав: у Вінниці затримали керманича елітного кросовера
Детальніше
Наркобізнес у 24 роки у Вінниці затримали дівчину з величезною партією амфетаміну
Наркобізнес у 24 роки: у Вінниці затримали дівчину з величезною партією амфетаміну
Детальніше
Обшуки на Вінниччині комбата затримали за «відкати» з бойових виплат підлеглих
Обшуки на Вінниччині: комбата затримали за «відкати» з бойових виплат підлеглих
Детальніше
Вінницькі «кортежі» до кордону силовики ліквідували п’ять масштабних мереж ухилення від мобілізації
Вінницькі «кортежі» до кордону: силовики ліквідували п’ять масштабних мереж ухилення від мобілізації
Детальніше