На Вінниччині судитимуть шахраїв, які з-за ґрат дурили вінничан
На Вінниччині фігуранти, перебуваючи за ґратами, телефонували громадянам, видаючи себе за співробітників служби безпеки банку. В потерпілих випитували дані банківських карток, з яких знімали гроші. Загалом шахраї обдурили довірливих вінничан на загальну суму понад півмільйона гривень.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, злочинну схему у листопаді минулого року викрили працівники відділу протидії кіберзлочинам Вінниччини спільно з детективами слідчого управління обласної поліції та оперативним відділом Вінницької виправної колонії №86 за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури.
![На Вінниччині судитимуть шахраїв, які з-за ґрат дурили вінничан](/sites/default/files/styles/compressor/903x988/inline-images/6000.jpeg?itok=kLowX5kv)
Четверо фігурантів телефонували громадянам під виглядом працівників банку. Приводом було нібито блокування карти або фіксування підозрілих транзакцій. Таким чином зловмисники випитували дані банківських карт, зокрема термін дії карти та CVV-код. Надалі гроші потерпілих переводили на підконтрольні рахунки. Загальна сума збитків сягає понад пів мільйона гривень, - йдеться в повідомленні поліції.
Шахрайську схему чоловіки "провернули" відбуваючи покарання у місці позбавлення волі за вчинення майнових злочинів.
![На Вінниччині судитимуть шахраїв, які з-за ґрат дурили вінничан](/sites/default/files/styles/compressor/957x638/inline-images/2000.jpeg?itok=AYsbXCRC)
Усім фігурантам оголосили про підозру. Правоохоронці завершили досудове розслідування, матеріали кримінального провадження та обвинувальний акт скерували до суду. Зловмисникам загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
![На Вінниччині судитимуть шахраїв, які з-за ґрат дурили вінничан](/sites/default/files/styles/compressor/960x969/inline-images/4000.jpeg?itok=hR_wNX4H)
Нагадаємо, Судитимуть шахраїв, які ошукали вінничан на понад 100 тисяч гривень