На Вінниччині судитимуть організаторку смертельного “трансферу” через Дністер

На Вінниччині судитимуть організаторку смертельного “трансферу” через Дністер

11:40 15.04.2025

Слідчі Ямполя повідомили про підозру жительці Житомирської області за сприяння у незаконному перетині кордону України. 

Про це 15 квітня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Зловмисниця запропонувала своєму знайомому схему переправи до Молдови через річку Дністер. Під час переходу водойми хлопець загинув. За організацію незаконного перетину державного кордону жінці загрожує до семи років позбавлення волі, - йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування встановило, що підозрювана запропонувала 25-річному знайомому свої послуги з організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України. Після цього разом зі ще одним своїм товаришем, який не знав про мету поїздки, виїхала з Бердичева до Ямполя. На місці призначення фігурантка окреслила напрямок руху через транскордонну річку Дністер до Республіки Молдова.

Під час переходу водойми хлопець потонув.

Повідомили про підозру

За процесуального керівництва Ямпільського відділу Могилів-Подільської прокуратури слідчі відділення поліції №1 Могилів-Подільського РВП повідомили правопорушниці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, киянин та вінничанин на тюбінгах з одним веслом намагалися переплисти Дністер. Прикордонники за допомогою технічних засобів спостереження своєчасно виявили спробу незаконного перетину кордону.

Читайте також

Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Тульчинець кулеметник нагороджений орденом «За мужність» — нагороду вручили вдові
Тульчинець кулеметник нагороджений орденом «За мужність» — нагороду вручили вдові
Детальніше
Василь Борисюк із Тульчина загинув у новорічну ніч 2025 року на Донеччині
Кулеметник із Тульчина загинув у новорічну ніч 2025 року на Донеччині
Детальніше
ДТП у Вінниці велосипедист наїхав на жінку на перехресті і втік з місця події
ДТП у Вінниці: велосипедист наїхав на жінку на перехресті й втік з місця події
Детальніше
15 років з конфіскацією майна вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
15 років з конфіскацією майна: вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
Детальніше
Нові сервери, нові камери Вінниця інвестує у відеоспостереження для боротьби з диверсантами і злочинцями
Нові сервери, нові камери: Вінниця інвестує у відеоспостереження для боротьби з диверсантами і злочинцями
Детальніше