На Вінниччині судитимуть чоловіка за зґвалтування малолітньої доньки

На Вінниччині судитимуть чоловіка за зґвалтування малолітньої доньки

16:44 20.11.2023

На Вінниччині судитимуть чоловіка за зґвалтування малолітньої доньки: слідчі поліції скерували до суду обвинувальний акт.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Досудовим розслідуванням доведено два факти насильства батька стосовно 11-річної доньки. За вчинення особливо тяжкого злочину обвинуваченому загрожує до 15 років позбавлення волі, - йдеться у повідомленні.

Восени 2022 року, 53-річний житель міста Вінниця з 11-річною донькою поїхали гостювати до бабусі, де залишились на ніч. Там чоловік і вчинив насильство над дитиною.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили ще один факт насильства батька над своєю донькою. 24 листопада 2022 року зловмисник приїхав провідати дівчинку та вчинив відносно неї розбещення.

Слідчі слідчого управління спільно з колегами відділу поліції №1 Вінницького райуправління за процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури завершили розслідування кримінального провадження та скерували його з обвинувальним актом до суду.

Посадять на 15 років

За вчинення злочинів, передбачених ч.4 ст.152 (зґвалтування) та ч.2 ст.156 (розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 15 років ув’язнення.

Нагадаємо, зґвалтував двох дітей: слідчі слідчого управління завершили розслідування та скерували до суду справу проти 28-річного жителя області. За вчинення ряду особливо тяжких злочинів чоловікові загрожує до 15 років тюрми.

Читайте також

У 4-річної вінничанки з'явилася любляча родина
У 4-річної вінничанки з'явилася нова любляча родина
Детальніше
Вінничанин проведе 11 років за ґратами за розповсюдження наркотиків
Вінничанин проведе 11 років за ґратами за розповсюдження наркотиків
Детальніше
У Вінниці зіткнулися Skoda та Audi двоє людей у лікарні
У Вінниці зіткнулися Skoda та Audi: двоє людей у лікарні
Детальніше
З вулиць Вінниці почали прибирати давно покинуті автівки
З вулиць Вінниці почали прибирати давно покинуті автівки
Детальніше
Внаслідок ДТП поблизу Калинівки травмувалися троє людей
Внаслідок ДТП поблизу Калинівки травмувалися троє людей
Детальніше
Обладнання за завищеними цінами двоє обвинувачених постануть перед судом у Вінниці
Обладнання за завищеними цінами: двоє обвинувачених постануть перед судом у Вінниці
Детальніше