На Вінниччині судитимуть 55-річного чоловіка, який переправляв чоловіків через кордон

На Вінниччині судитимуть 55-річного чоловіка, який переправляв чоловіків через кордон

12:08 10.02.2025

На Вінниччині судитимуть 55-річного чоловіка, який переправлялв чоловіків через кордон. Поліцейські Крижополя скерували до суду обвинувальний акт. 

Про це 10 лютого інформує Відділ комунікації поліції Вінницької області. 

21 грудня поблизу населеного пункту Городківка Тульчинського району авто з фігурантом зупинили правоохоронці. У салоні транспортного засобу перебувало двоє чоловіків 32 і 34 роки. Тоді 55-річного водія затримали у процесуальному порядку та повідомили йому про підозру у вчиненні злочину. Авто помістили на арештмайданчик, - йдеться у повідомленні. 

Справу скерували до суду

Під процесуальним керівництвом Тульчинської окружної прокуратури слідчі відділення поліції №1 Тульчинського РВП скерували до суду обвинувальний акт відносно організатора «трансферу» за обвинуваченням у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. 

Такий злочин карається позбавленням волі на строк до дев'яти років з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна.

Оперативний супровід кримінального провадження забезпечували співробітники Управління міграційної поліції.

Нагадаємо, у Вінницькому міському суді Вінницької області відбулись судові засідання, в яких слідчі судді розглянули клопотання сторони обвинувачення про обрання запобіжних заходів для чоловіків, які підозрюються в організації незаконного переправлення через кордон. Про це інформує пресслужба Вінницького міського суду Вінницької області. 

Читайте також

На Вінниччині не розминулися ВАЗ та Hyundai постраждав пенсіонер, поліція відкрила справу
На Вінниччині не розминулися ВАЗ та Hyundai: постраждав пенсіонер, поліція відкрила справу
Детальніше
«Драгер» зашкалив у Вінниці зупинили водія, чий стан сп’яніння у вісім разів перевищив норму
У Вінниці зупинили водія, чий стан сп’яніння у вісім разів перевищив норму
Детальніше
Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню: на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Детальніше
15 років тюрми та повна конфіскація у Вінниці винесли вирок «заступнику начальника» окупаційної поліції
15 років тюрми та повна конфіскація: у Вінниці винесли вирок «заступнику начальника» окупаційної поліції
Детальніше
«Ви врятували світ від катастрофи» вінницька поліція відзначила героїв-чорнобильців
«Ви врятували світ від катастрофи»: вінницька поліція відзначила героїв-чорнобильців
Детальніше
«Драгер» зашкалював під Вінницею 42-річна керманичка вразила ступенем сп’яніння
«Драгер» зашкалював: під Вінницею 42-річна керманичка вразила ступенем сп’яніння
Детальніше